Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha több kcal-t égetek mint...

Ha több kcal-t égetek mint beviszek, és megvan a megfelelő fehérje mennyiség, akkor tuti fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Annak ellenére is h a többi ch és zsír szar kajából van, és sok? ( de még mindig nem több mint amit fogyasztok)

2014. febr. 13. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha több kcal-t égetsz el, mint beviszel, akkor fogyni fogsz.
2014. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért kell odafigyelni a kajára? :D ennyi erővel mindennap lefutok 2 órát és azt eszek egész nap amit akarok.
2014. febr. 15. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
2 óra futással elégetsz kb.1000 kcal-t. Egy igazi jó pizza minden jóval, vagy zsemlekenyérkiflipárizsi kombóval azért bőven megvan az 1000kcal. Azért fontos egyébként figyelni az étkezésre, mert nem mindegy, hogy mekkora arányban viszünk be szénhidrátot, zsírt és fehérjét. + Ezeknek a tápanyagoknak a minősége is fontos, nem mindegy, hogy milyen zsírt viszünk be, vagy milyen CH-t. Cukrot vagy zabot pl. Minél jobb minőségben visszük be a szervezetünkbe ezeket, annál egészségesebbek, fittebbek lehetünk. A test csak minőségi alapanyagokból tud építkezni. Ezért nem leszel nagyon izmos a párizsi fehér kenyér párostól. De, ha rosszul is, vagy átlagosan is eszel , ha azt, mind ledolgozod aznap és kalória deficitet hozol létre akkor fogyni fogsz. A kellő bevitt fehérjéddel meg megakadályozhatod, hogy javarészt izomból fogyj, mert ugye fogyózás során veszítünk az izomzatunkból is , csak nem mindegy, hogy mennyit.
2014. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy azért kérdezem mert eddig szálkásítottam, az alap izomzat megvolt, és most szerintem elég jól állok. Melltől felfelé szerintem nagyon fsza, hason van még egy kevés amitől nem teljesen kockás, de nekem lassan elég lesz, nem verseny formára hajtok. Eddig figyeltem a kajára minden szrt betartottam fehérje is megvolt ch csak komplex összetevőkböl és rengeteg rostal (zöldségekből) hogy lassítsa a felszívódást, 1-2 csaló napot hagytam csak. Kb 3-4 hónapja csinálom, és lassan leállnék, azaz csak fenn szeretném tartani. A mozgás az megvan, jó nyilván nem futok minden nap 2 órát, de minden napra össze jön 1-2 óra vagy saját súlyos vagy saját súlyos, vagy kardió jellegű gyakorlat. Szóval akkor szerintetek lazíthatok az étrenden, annyi a lényeg hogy a fehérje meglegyen, de az eddig is megvolt. Egy-két sütiből vagy csokibol nem lesz gond akkor, ha megvan a kcal deficit.
2014. febr. 15. 13:09
 5/5 A kérdező kommentje:
*súlyzós
2014. febr. 15. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!