Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez hogyan befolyásolja az...

Ez hogyan befolyásolja az edzéseimet, izomzatomat, alakomat?

Figyelt kérdés
helyzet a következő: utánaolvasgattam ezeknek a testalkatoknak, és azt már tudom, hogy endo-mezomorph alkat vagyok (állítólag 100%ban senki nem lehet vagy ekto, vagy endo stb.) és az tényleg igaz, hogy az endomorph részem miatt, bár jól tudok izmot növelni, legalább annyi zsírt is, és hogy az endomorph-ok nem tudnak elérni olyan fizikumot, ami kicsit szálkásabb nem az a nagyon szálkás hanem aminek azért látszódnak pár kockák a hasán, kicsit azért keskenyebb derék, szélesebb váll mer igazából most fogytam 25 kg 7 hónapja csinálom még fogyni akarok egy 10 kg-t, és most hogy fogytam a vállam szélesebb a derekamnál de még a derekamról sem tudtam teljesen lepucolni a zsírt, tehát lehet hogy még ennél is vékonyabb lenne, de engem eléggé zavar, hogy endomorph is van bennem, mert elvileg folyamatos felügyelet alatt kell tartani az étkezést, a zsír elkerülése végett :( szeretnék szép fizikumot, de nem ilyen hatalmasat mint HULK tehát normál testet

2014. márc. 1. 20:48
 1/2 A kérdező kommentje:
előre is köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 1. 20:49
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Igen,ha ez a célod,akkor neked a kaján fog múlni az egész leginkább,ahogyan a legtöbb embernek szintén amúgy.De 5-10 év alatt lazán hozzászoksz az étrendhez meg az időre evéshez,ne aggódj.És inkább a ch-ra figyelj,nem feltétlen a zsír a rossz.
2014. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!