Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testkompozíció-változtatás,...

Testkompozíció-változtatás, vagy tömegelés-diéta?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Ugye testkompozíció változtatással azt mondják,hogy hosszú távon izmosodik egy ember,és ha precízen kajál,csökken a testzsírja. Plusz még,hogy ezzel nem lehet testépítő izomzatot elérni. A következő a kérdésem. A "testépítő izomzat " mit jelentene ?Azt hogy ha valaki versenyezni akar,és nem naturálba akkor a testkompozíció-változtatás étrend nem megfelelő a célnak ? Most,ha valaki naturál így se -úgy se lesz nagydarab igazán , én legalábbis úgy tudom. Tehát akkor végülis a testkompozíció változtatásos étrendnek + a tömegelés-diéta ciklusoknak egy és ugyanaz lesz a vége naturálban mert egy idő után megáll az izomnövekedés nem ? Naturálban gondolom mindegy melyiket csinálom egyikkel se tudok nagyobb izomtömeget elérni,vagy ez nem így van ?

2014. márc. 3. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, ez csak maximum nagyon jó genetika mellett érvényes. Ha nincsenek meg azok a ciklusok a két, egymást váltó étrend között, akkor valószínűleg sohasem fogod elérni azt a maximális izomzatot, amit te elérhetnél, aztán sohasem próbálhatod ki, hogy ezt mennyire sikerül leszálkásítani és mennyi izomvesztés mellett. Rendes tömegnövelő étrendnél azért jóval masszívabban el van látva tápanyagokkal a szervezet, míg testkompozíció megváltoztatásnál egy sokkal konszolidáltabb étrend van, ami alapján beáll a test egy homeosztatikus egyensúlyra, de pont emiatt nem valószínű, hogy nagy biztossággal elinduljon a felső határa felé, és elérje azt.
2014. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tömegelés-diétával nem csak sokkal gyorsabban tudsz fejlődni, de nagyobb izomzatot is tudsz elérni.

A testkompozícióváltoztatás egy lassú folyamat, és mentálisan is elég megterhelő tud lenni, hogy hiába edzel, állandóan szinte ugyan úgy nézel ki. Ez tulajdonképpen egy szintentartásnak felel meg az én nézetemből.

2014. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én sem tartom logikusnak ezt a másik módszert, mert ha én munkát ölök a dologba, akkor szeretném látni az egyértelműen egy irányba haladó változást.
2014. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben tehát tömegelés-diéta ciklusok kellenek,ha a maximumot akarom elérni.Köszönöm szépen a válaszokat,és a szakmai tanácsokat :)
2014. márc. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!