Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pocakom van, de egyébként a...

Pocakom van, de egyébként a kezem meg a lábam vékony. Ha szeretnék magamra egy kis izomzatot hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. ilyen alakom van mint a srácnak a baloldali képen, szóval a kezem, lábam az vékony de a hasam, derekam, mellem eléggé nagy, meg kivan kerekedve az arcom.Szeretnék ezen változtatni és elkezdeni foglalkozni a testemmel, nem akarok én 2 ajtós szekrény lenni, szóval nem akarok versenyszerűen ezzel foglalkozni de azért szeretném tudni hogy mivel kezdjem el.Először dolgozzam le a hasam, derekam stb. és majd utána kezdjek el az izomzatom felépítésével vagy kezdjek bele a "testépítésbe" és majd közben ég el annyi kalória hogy lemenjen a pocakom?Bocsi ha tök hülyeséget írtam, előre is köszi a segítséget.


2014. márc. 3. 20:25
 1/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Sárga kapszula
2014. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első! Szerinted ért ebből valamit a kérdező?


Kérdező! Ingyen letölthető a netről a Sárga Kapszula című kiadvány (könyvben is megvásárolható). Abban minden információt meg fogsz találni ami neked kell! Sok sikert!

2014. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, elsőre tényleg nem értettem mi ez a Sárga Kapszula.
2014. márc. 4. 09:34
 4/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Létezik az oldalon is kereső és még Google is. Segíts magadon, Isten is megsegít. Mielőtt felrakta a kérdező a kérdést, az oldal felhozott egy rakat hasonló kérdést. Ha valaki lusta elolvasni pár sort, annak nem vagyok hajlandó ennél többet írni. Miért kell mindenkinek a szájába rágni mindent? Ennyire lusta minden ember?
2014. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!