Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozzászokhat az izmom az...

Hozzászokhat az izmom az egyfajta terheléshez? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Szerettem volna leadni pár kilót,80 voltam november környékén és mára már 72-73 között vagyok.Felüléssel és fekvőtámasszal értem el.( Széles,szűk ill normál fekvőtámasz fajtával) Eddig láttam a változást,mások is mondták és folyton bedurrantam. Kb 2-3 hete nem is érzem közbe a mellem,a vállam érzem,hogy jobban terhelődne de az sem valami nagy mértékben. Szeretnék felhúzozkodót készíteni a hátsó udvarra,olvastam hogy az elég létfontosságú. Csak érettségi előtt vagyok és örülök,ha este tudok egy kicsit magammal foglalkozni. Tudnátok valami hasznos tanácsot adni,hogy mit kezdjek? Vagy esetleg valami hasonló helyzetbe voltatok már?
2014. márc. 12. 19:15
 1/3 tkodit ***** válasza:
Mondjuk elkezdhetnél normálisan edzeni, lábra is, meg ilyenek. De ez csak egy tipp.
2014. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
általában heti 7 km meg van futásba,meg hobbi szinten foci szóval lábbal különösebb probléma nincs. de már néztem ' otthoni lábedzés'-eket.guggolás meg ilyenek
2014. márc. 12. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Egész testet kéne edzeni és a kaját rendbe rakni.
2014. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!