Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb edzés előtti...

Melyik a jobb edzés előtti kiegészítő?

Figyelt kérdés

1. Hot Blood - Pár ismerősöm kipróbálta és elég jó volt, ahogy mondták

2. War Machine - Egyes ismerőseim szerint felülmúlta a Hot Blood-ot is, nagyon ütős volt. Felpörgette őket.

3. SuperPump 250 - Ezt egyik ismerősöm használta. Nagyon jó véleménye volt róla. Nem akarja erre fogni a fejlődését, de : 2 év alatt nem került sor szálkásító diétára mégis megőrizte a kockáit 15% testzsíron maradt tömegelés alatt is, precíz tiszta kaja, de ez is lehet közrejátszott ezt mondta. Havi 1 kg izom feljött rá, nem ectomorph, természetesen genetika is közrejátszik nagy részben. Szépen jött rá a tömeg, első évben 12-13 kg-ot szedett magára. A karjaira a legbüszkébb, meg a vállaira, szerinte közrejátszik a super pump is. Iszonyú bedurranások is jöttek, szép eres kar, szépen bedurrantotta hosszabb időre. Energiát is adott, de olyan durván nem pörgette fel, de érezte a pluszt.


Jelenleg 182-184 magas és 92-94 kg az ismerősöm.

2 éve edz keményen.



Véleményetek ? Melyiket válasszam a 3 közül ?

Melyikbe érné meg befektetnem ?


Nekem is szintúgy, tiszta kaja, precízen kiszámolva, Vitamin, 100% Whey PRotein Prof + Vitargo / Carb-F megy.


Durva edzések heti 4 + 2-3 aerob edzés is.


2014. márc. 15. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Engedelmeddel úgy válaszolok, hogy tapasztalatom egyik termékkel kapcsolatban sincs.


Ugyanazt az összevisszaságot fogod kapni, amit a barátaidtól is, mivel az edzés előtti fokozók igencsak zsákbamacskák, mivel mindenki máshogyan reagál a benne lévő stimulánsokra, mindenekelőtt a koffeinre.

A barátod pedig ne is akarja erre fogni a fejlődését, mivel ezek a termékek elsősorban az edzés hatékonyságát növelhetik(aminek -ha becsületesen edzel- amúgy is maxon kéne lennie), egy kis pluszt adhatnak a bedurranáshoz, meg kedvet az edzéshez, de fejlődni nem ettől fogsz jobban.

2014. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tyler913 ***** válasza:

Saját vélemény: rengeteg edzés előtti NO-fokozót kipróbáltam már,többek között a Hot Blood-ot és a Superpump-ot is. Soha nem éreztem semmit,vagy ha igen,az is inkább a placebo-hatásnak tudható be.


De még ha feltételezzük,hogy csak én vagyok immúnis a hatásukra,és téged esetleg megpörgetnének (leginkább a koffein- és taurin-tartalmuk miatt),akkor sem hiszem,hogy megérné havi 6-7000 Ft-ot szánni rájuk. Ezektől ugyan nem leszel izmosabb,max. nagyon minimális tényezőt játszhatnak a fejlődésedben,ahhoz képest pedig nem érik meg a pénzüket.


Ha van felesleges zséd,inkább a szilárd kaja minőségét és mennyiségét pöccintsd fel. Pl. mi nálad a tiszta kaja?

2014. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A tiszta kaja nállam :


Fehérje : Csirkemell,marhahús,hal

Szénhidrát : Főtt burgonya,Rizs

Zsírok : kapszulából és kókuszzsíból viszem be


Ez mellé megy :

100% Whey Protein professional + VitarGO

Multi Pro Plus multivitamin


Ha nem prögetővel ? Akkor mivel dobhatnám fel az edzést ? És mivel érhetnék el még jobb fejlődést ? Az aminosav inkább szálkásításnál tölti be a szerepét.


Egyéb javaslat ?

2014. márc. 15. 13:37
 4/5 Tyler913 ***** válasza:

Ok,és mi van a mennyiséggel?

Megvan a 2 g fehérje/tskg? Akár azt is lehet feljebb vinni egyébként.

Ha a kaja mennyiségileg és minőségileg is 100%-os,és az edzés is optimális mind a kivitelezést,mint a terhelést tekintve,akkor igazából naturál szinten nem nagyon tudod ezt fokozni szerintem. Vagy legalábbis nem gazdaságosan.

2014. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.5 x tskg fehérje és 4x tskg CH !

Az edzés is 100%-osan rendben van.

2014. márc. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!