Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meg fogok állni a növésben?

C0r3 kérdése:

Meg fogok állni a növésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 176 centi vagyok, 64kg. (16F) Az lenne a problémám, hogy az utóbbi 1 évben aktívan edzettem, és félek, hogy a szervezetem túl sok energiát fordít az izomépítésre és keveset a növekedésemre. A karom 38as, a vállam 1.65x nagyobb mint a derekam. Tök arányos vagyok, meg minden, viszont félek, hogy nem fogok nőni. Jelenleg csak saját testsúllyal edzek. Lehet ebből problémám? (Nem porozok,tömegnövelőzök stb.)

2014. márc. 15. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet semmi gond, főleg saját testsúlyos edzésnél!
2014. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megnyugtattál :D
2014. márc. 15. 20:01
 3/9 Osynho ***** válasza:
Nem porozol? Liszt, porcukor, fűszerek?
2014. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebben a különleges esetben de, porozok. *Ba dum tss*
2014. márc. 15. 21:19
 5/9 Osynho ***** válasza:
És mi a különbség a tejből, szűrési eljárásokkal kinyert tejsavófehérjéhez képest? *Ba dum tss*
2014. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk azok a mesterséges anyagok,amik a fehérjeporban vannak? Gőzöd nincs róla, hogy milyen hatással van a szervezetedre hosszú távon. Maradok a mezei tejnél, köszi.
2014. márc. 21. 19:38
 7/9 Osynho ***** válasza:

"Mondjuk azok a mesterséges anyagok,amik a fehérjeporban vannak?"


Pl? Esetleg bármilyen kutatás, elemzés, labor eredmény erről? Elég könnyű ilyet készíteni, biztos van erről is, ha káros.


"Gőzöd nincs róla, hogy milyen hatással van a szervezetedre hosszú távon"


A boltban kapható 100x feldolgozott, szójás, színezékes, tartósított, adalékanyagokkal teletömött kaják hatásait ismered hosszú távon? Ezekkel kapcsolatban nincs fenntartásod?


"Maradok a mezei tejnél, köszi."


A mezei tej 3% körüli (tehát elenyésző mennyiségű) fehérjét tartalmaz, emellett tejzsírt és tejcukrot, ami teljesen felesleges, nehezen emészthető tápanyag. És gondolom a tehenek is harmatos füvön nőnek, a tescoban kapható tej meg maga az egészség, mindenféle adalékanyagoktól, mesterséges dologtól mentes. :D

2014. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem eszek ilyen pocsék kajákat. :) (Otthon minden nap csirkemellet, rizst, kakaót stb.-t.) A fehérjeporhoz képest elenyésző mennyiségű mesterséges anyagot viszek be, hidd el nekem. Amúgy nem is lenne vele alapvetően bajom. Azt tudom, hogy nekem nincs szükségem fehérjeporra az izomnövekedéshez és kész vége. Jelenleg az a kérdés, hogy meg fogok -e állni a növekedésben, és nem az, hogy ártalmas -e a mesterséges fehérjepor v nem.
2014. márc. 22. 20:38
 9/9 Osynho ***** válasza:

Nem is kell semmit enned. Csak most sem értem milyen mesterséges anyagról beszélsz. Sajnos a betokosodott sztereotípiák rabja vagy. :)De engem nem zavar, csak furcsállom. Azt gondolsz, hiszel, amit szeretnél. :) Viszont meglepődnél, ha a napi kajádat egy labor elemezné. :)


Saját testsúlyos edzéstől nem fogsz megállni a növésben

2014. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!