Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 4-5 tojas karos az...

Napi 4-5 tojas karos az egesegre nezve?

Figyelt kérdés
4-5tojas az jo vagy rossz egy nap vannak valami mellekhatasai elorecis koszonom a valaszokat
2014. márc. 15. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Én napi 15-20-at is megszoktam enni és még élek. Egyed nyugodtan, semmi bajod nem lesz. :)
2014. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha héjával együtt eszed, akkor káros.
2014. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha mosatlanul, durván mosatlanul. Úgy értem, hogy még az egész tyúk rajta van.
2014. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy évig ettem napi 10 tojást, sonka vagy kolbász volt benne( az itt fehérjeturmixon felnevelkedett generációnak írom), h ezek jó minőségű sertés húsok)

és voltam előtte , közben és utána is vérképen, teljesen jó volt minden érték, és mellette egy évig tömeget növeltem, hát tápszerek nélkül volt olyan erőm, mint egy dühöngő bikának...nem kellett kreatin, meg edzés előtti bedurrantó por.

és összességében zsír se sok jött fel,úgyhogy szerintem egy nagyon jó étel, ráadásul teljes értékű fehérje van benne, ami a legjobban hasznosul az élelmiszerek közül.

2014. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!
2014. márc. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!