Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kell tennem hogy ilyen...

Mit kell tennem hogy ilyen testem legyen? Pl: Mario Casas, szép telt jól látszódó izmokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Kondiba tudok járni hétfőtöl péntekig akár, milyen étrendkiegészítőt szedjek? Vagy csak tömegelés és utána szállkásítás után lehet ilyen?
2014. márc. 15. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvas el a Sárga Kapszulát. Jól gondolod, tömegelés és szálkásítás lesz majd a ciklus viszont nem kell minden nap kondiba menni, heti 3-5 nap elég. A tápkiegek pedig opcionálisak, használhatod őket már az elejétől kezdve, bármelyik időszakban, folyamatosan, persze nem mindegy, melyikről van szó, viszont némelyiket pedig kifejezetten ajánlott, pl. multivitamin.
2014. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 norbi2010 ***** válasza:
Még mindig nem tudom megérteni miért akarna valaki így kinézni. Attól függ honnan indulsz, de ehhez szerintem tömegelni sem kell.
2014. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!