Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futás után saját testsúlyos...

Futás után saját testsúlyos edzésnek milyen eredménye lesz?

Figyelt kérdés
Elég sokat fogytam munka,stressz miatt az utóbbi időben és nem volt túl jó hatással az alakomra. 168/47, szeretnék hízni - átlagosan eszem, amennyitől jól lakok, nem szoktam számolgatni : tojás, tk kenyér, kevés zöldség, csirke, sonka, túró, rizs, sajt, krumpli, mentes víz, napi 1 tejeskávé. Sokkal jobban esik úgy edzeni ha előtte már mozogtam (30-40p futás), de olvastam, hogy úgy nem lesz elég hatékony. Ez igaz? Most van időm megint heti 3 alkalomra (- konditerembe nem szeretnék járni) fél év alatt milyen eredmény lenne a reális amit el tudok ilyen mozgás mellett érni ? 5kg legalább szeretnék hízni, izmot nem pedig zsírt.
2014. márc. 16. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

az edzés eleji aerobnak mint pulzusemelő mozgás van értelme,ez kb 10-15 perc,nem 40.

szóval csinálhatnád úgy,hogy otthon 10 percet ugrókötelezel,30-40 percet fegyencezel,utána azonnal megiszod a turmixod,és ezután mész kocogni.

a többi az étrenden múlik,izom abból lesz.

2014. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!