Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon jó genetikával rendelke...

Nagyon jó genetikával rendelkezek, ez ritka nem?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja edzek, utóbbi időben már majdnem minden nap. 3,5cm-t növekedett a karom, 34-37,5.

Ezt úgy, hogy csak minimálisan zsírosodott. Ez ritka teljesítmény nem? Edzőterembe is csak dicsérő szavakat kaptam eddig


2014. márc. 16. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé szép eredmény.

Ha ha nem fedett (nincs rajta zsír,felesleg)

2014. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 flevi ***** válasza:
Örülhetsz, bár én is ilyen vagyok. Fel éve kondizok kiegészítők meg étrend nélkül és rohadt jól fejlődök! Adatokat nem tudok meg sose mertem meg a kezem de 6 kilo izmot folszedtem tiszta szalkas vagyok.
2014. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda elképesztő emberek vannak itt...fél év alatt kiegészítők meg étrend nélkül 6kg tiszta zsírmentes izom...hmmm... azt hiszem befejezem ezt a sportot, nem erőltetem tovább. :D
2014. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
100%
Én is elásom magam inkább. :D Amúgy ez most az önszopkodó rovat?
2014. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na az nagyon szép eredmény!

Nekem fogalmam sincs milyen genetikával rendelkezek, mert nagyon vékony vagyok. Január elején kezdtem az edzést 48.5 kg-san, most 53 vagyok, a karom 24-ről 28 cm-re nőtt, majdnem minden kezdő súlyt a duplájára emeltem. Nincs ezekszerint perfekt genetikám a hízáshoz, de a derekam vékony a vállam pedig széles szóval belevágtam. Na de nem polírozni jöttem magam, sok sikert neked és kitartás!

2014. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A jó genetika alatt nem az első 2,5 hónapban elért fejlődést értjük, hanem a hosszú évek munkája utánit.

Nem akarlak elkeseríteni, de kijelenteni azt, hogy jó genetikád van, csak 2-3 év múlva lehet, ha majd akkor is átlagon felül fejlődsz.

2014. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem panaszkodhatom, növök mint a gomba.


Üdv: Berki Krisztián

2014. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!