Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a gyakorlat milyen izmokra...

Ez a gyakorlat milyen izmokra hat? RITKA gyakorlat

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Y3NvrhCHMas

Ez a gyakorlat mely izmokra hat ? (régi erősemberek Sandow, Saxon korába volt népszerű gyakorlat). De van aki úgy végzi hogy nem csak simán fekszik a földön, hanem hidal.

Mely izmokra hat ez a gyakorlat, és tömegnövelés alatt érdemes lenne csinálni ?


2013. dec. 31. 21:10
 1/6 Bled válasza:
Mell,váll,tricepszre hat ez a gyakorlat.Én nem látom értelmét annak a guritgatásnak,de csináld,ha jónak tartod.
2013. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gurigatás igazából áthúzás lenne,
2013. dec. 31. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez pont annyit ér, mint egy szűknyomás! Az a földön gurítás tök értelmetlen. Voltak még nem is olyan régen ilyesmi gyakorlatok, hogy egy részük full hülyeség volt, ilyen a híres Arnold-nyomás is, az is csak annyit ér mint a sima vállból nyomás.
2013. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ha egy padon csinálná ugyanezt, és csinálna egy szabályos áthúzást majd úgy egy nyomást és ezt így váltogatva, akkor az egy valamilyen szinten értelmes, összetett gyakorlat lenne.

Mint ez;

http://www.youtube.com/watch?v=4Djdt1C1Tjc

2013. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bled válasza:
Az arnold nyomás azért hasznos,mert bővíti a mozgástartományt,ezáltal nagyobb lesz a terhelés az elülső és az oldalsó deltákon.
2013. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én akármikor próbáltam azt éreztem hogy full felesleges az hókuszpókálás, tehát ami nem a nyomás része.

Na majd jövőhéten újra letesztelem.

2013. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!