Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidot szeretnék használni...

Szteroidot szeretnék használni (Deca Durabolin). Egy 17. éves fiú milyen maradandó betegségeket szerezhet tőle? Kérem csak hozzá értő emberek válaszát! Negatív, szidalmazó válaszokat hanyagoljátok! Konkrét válaszokat szeretnék kapni!

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen kédrést írsz ki, hogy várhatod el, hogy ne kapj negatív, szidalmazó válaszokat?

Nem bírom megérteni az olyan embereket, mint te. 17 éves vagyok, és még csak véletlenül sem jutott eddig eszembe, hogy kokszhoz nyuljak. Az alkatom mindennek nevezhető, csak mezomorfnak nem, de mégis elégedett vagyok a fejlődésemmel. Keményen edzek, és figyelek a kajámra.

A sportnak az egészség megőrzése a célja. (A sportról beszélek, nem az élsportról.) Ahogy látom nemsok mindent tudsz a koszokról, ha néhány mondattal le tudnak beszélnia kiszmelt szeredről, de annyit biztsn tudsz, hogy egészségtelen.....


Én azt ajánlom, hogy eddz még naturálként pár évet, szerezz meg minden tudást a testépítísről, és ha úgy látod, hogy tudnál érvényesülni az élsportban, akkor senki sem fog lebeszélni.

De addig is felejtsd el...


[link]

Nem tudom, hogy olvastad e már ezt a cikket. Nekem tetszett. :-)

2014. márc. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Három éve folyamatosan edzek, rendes edzés terv, rendes kaja! Köszönöm az eddig küldött válaszokat! Nem tervezek több kurát csak egyet, hogy adjon egy kis lökést! :)
2014. márc. 17. 11:23
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Lökést? Pont nem lökést fog adni, hanem hátravet. A fejlődésben nem biztos, de lelkileg igen.

Csinálsz egy kúrát valami hamis szarral, aztán örülsz magadnak pár hónapig, de abbahagyva olyan sokként fog érni az, hogy akármilyen keményen edzel, egyre szarabb leszel a csúcsformádhoz képest, hogy jobb esetben otthagyod az egészet a francba, rossz esetben pedig új kúrát csinálsz.


Összességében nem lesz nagy változás, mivel csak a kúra ideje alatt leszel nagy forma, utána kb ott leszel, ahol most.

2014. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy kúrát tervezel az nem azt jelenti, hogy egy is lesz, szinte biztos, hogy pár hónap múlva megint hozzá fogsz nyúlni, pont azért amiért az előző válaszadó írta, összeesel és olyan leszel mint most, ez biztos hogy nagy traumaként fog érni, még, ha azt is hiszed, hogy nem.


Ez egy olyan dolog amit csak nagyon nagy akaraterővel lehet abbahagyni, neked meg nincs, ha már most ilyeneken gondolkodsz.

2014. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Összefoglalva: Nincs 1 kúra, csak első kúra.
2014. márc. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. márc. 18. 08:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Koksz-hoz csak akkor nyúlj, ha profi testépítő vagy. Ha nincs genetikád a testépítéshez, akkor ne is várj nagy változást kokszal se.
2014. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
m.youtube.com/watch?v=XwLj6bT_2Ls&guid=&gl=US&client=mv-google&hl=hu
2014. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!