Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges a bomba alak akkor...

Lehetséges a bomba alak akkor is ha itthon edzem?

Figyelt kérdés

1 hónapja edzem heti 4x - 5x itthon.

Nem vagyok kövér, ideális a súlyom nagyjából, viszont szeretnék olyan feszes alakot ami több mint az átlagos lányoké, ami után tényleg megfordulnak a pasik a strandon :)

A probléma azzal van, hogy nincs saját keresetem így az edzőterem kilőve.

Elkezdtem keresgélni a témában, már tudom mik a hatásos gyakorlatok mégis a legtöbb helyen azt olvasom, hogy aki igazi bomba alakot akar az menjen le terembe, a gépekkel lehet elérni igazán, ráadásul ott van aki segít/magyaráz/megmutat.

Ti mit gondoltok, kinek mi a tapasztalata?


2014. márc. 17. 17:04
 1/10 anonim válasza:
47%

Saját testsúllyal mindig kifizetődőbb edzeni. Nem véletlenül terjed itthon is egyre többet a fegyencedzés.

Futni, lépcsőzni tudsz a közelben is, arra figyelj, hogy az olyan emberek akik - nem elhízottak- de rendelkeznek némi felesleggel, előtte nőni fognak nyilván az izom nehezebb is mint a zsír így kellően égetni kell azt is, de mellette edzeni rendesen és rendesen kajálni. Ne koplalj mert az fszág többet árt mint használ, csak szimplán ne este 10kor egyél meg egy kiló kenyeret. :)

2014. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Én kajak azt hittem a kérdést elolvasva, hogy az alma, körte, homokóra után kitaláltak bomba alakot is.
2014. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Építő jellegű a válaszod, köszi :D

És láthatod én megalkottam a "bomba alak" kifejezést is, remélem elnyerte a tetszésed.

2014. márc. 17. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

ha már van pár év gyakorlatod, hozzáértésed,rendelkezésedre állnak eszközök és a tudás,akkor teljesen mindegy,hogy hol edzel,fel fogod találni magad és eredményt fogsz elérni.

ha ezek közül néhány hiányzik és senki nincs aki személyesen segítsen,akkor az első két év az önkísérleteké lesz amíg megtanulsz edzeni meg enni.

2014. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarod mondani, hogy az első pár évben nem is lesz eredménye?? :(
2014. márc. 17. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne eredménye, a válaszadó csak azt akarta mondani, hogy több év kell ahhoz, hogy egyedül, segítség nélkül rájöjj mi miért, és hogyan...

Lesz eredménye nyugi, nagy látszata mindíg a kezdőké ;)

2014. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 *Glissade* ***** válasza:
Igen! Edzeni is meg kell tanulni;)
2014. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne lehetséges. Minden esélyed megvan rá. Dehogy kellenek évek. Július végére már van esélyed hogy tényleg jó formában légy.


Csak pár alapot vegyél figyelembe. Kicsit fordulj a Palo táplálkozás irányába, ötvözd a Fegyencedzéssel. Ha kockás hasizmot akarsz amin sajtot lehet reszelni, hasizmozás előtt már jó pár órával ne egyél semmit, és úgy kezd az edzést. Igyál napi, minimum 2-3 liter vizet és aludd szépre magad, fontos a pihenés. Esetleg még (sőt) egy jó multivitamin plusz C-vitamin.


Edzésről meg annyi, fontos a helyes levegővétel és arra az izomra koncentrálj teljes figyelemmel amire épp edzel. Ennyi. Csak lazán :)

üdv...

2014. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Lehet csak ahhoz tisztában kéne lenni az alapelvekkel.

Nálad meg az sincs meg..

2014. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor talán írd le nekem ;)
2014. márc. 19. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!