Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a velemenyetek a maxxwin...

Németh krizsán kérdése:

Mi a velemenyetek a maxxwin cfm protein 70-rol?

Figyelt kérdés
feherje

2014. márc. 19. 07:36
 1/9 tap bela ***** válasza:

Ez egy érdekes termék.....


Az összetevők a következők:

Whey protein koncentrátum, cross-flow mikroszűrő tejsavófehérje-izolátum, kreatin monohidrát, taurin, sűrítőanyag: xantángumi és karboxi-metil-cellulóz, aroma, természetes élelmiszer-színezék:csokoládé íz -zsírtalanított kakaópor, vanília és banán aroma-kurkuma por, eper íz -cékla por, édesítőszer: szukralóz E955, E950 aceszulfám-K.



Egy fehérjébe miért tesznek olcsó creatin monohydrátot? 100g/-ban 5g creatin.


Ha ez whey koncentrátum és izolátum, akkor miért olyan magas a szénhidráttartalom? Hozzáadott szénhidrát (cukor) az összetevők felsorolásában nem olvasható!

2014. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből van a +ch:

xantángumi és karboxi-metil-cellulóz

2014. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hozzá teszem, hogy ez a fehérje+kreatin egyre "trendi" egyre több terméknél láttam :s bár nem értem miért... Lehet én maradtam le...
2014. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tap bela ***** válasza:

...... fehérje+kreatin egyre "trendi"


Mennyi is 2kg creatin?

5.990Ft mondjuk.


Vagy is ha ebből beleteszek 1000g-ban 50g-ot akkor az kb. 150Ft-ba kerül. Mennyi is egy igazi WPC80 alapanyag?


Most már nagyon sok dizájner fehérjénél, már a fehérjét sem lehet megállípítani mpontosan miből mennyi is?!?!?

2014. márc. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem én.... Csak mondtam, hogy egyre gyakrabban észlelem a csomagon, hogy van benne kreatin... Átverésnek jó...
2014. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:

Aki natúr, semmilyen adalékot, színező, állagjavítót, hozzáadott szénhidrátot, rejtett cukrot nem szeretne inni azoknak léteznek az alapanyag "szintű" fehérjék.


Ez esetben te magad variálhatsz a tudásod alapján..... de önmagában is a legjobb választás. Természetes árban is a legjobb, hiszen mondjuk egy német 100%-ban whey koncentrátum (ezen belül a minőség WPC80) 4kg-os már 14.300Ft-ért megvásárolható. Ha ehhez edzést követően teszel L-glutamint, és/vagy creatint és/vagy szénhidrátforrást már is meg van az alaptömegnövelőd. Ráadásul 1kg L-glutamint már 5.990Ft-ért is megszerezhetsz, míg 2kg mikronizált creatint már 5.990Ft-ért. Körbe kell nézni.... és akkor nincsenek olyan furfangos termékek, melyekkel lassan tele az ország.... ;-)

2014. márc. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az érdekelne, hogy hol szerzed be a 2 kgs kreatint 6ropiért. Én 1 kgset vettem eddig 4ért
2014. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tap bela ***** válasza:
pedig bizony annyi.....
2014. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, nem azért... Hanem érdekelne, hogy mégis hol?
2014. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!