Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás. Szerintetek jó...

Szálkásítás. Szerintetek jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

felkelés után egy adag protein(100% whey p. profot vettem)

súlyzós edzés+ felülés,fekvőtámasz,majd egy intervallumos biciklizés

1. étk.: protein+ zabpehely

2.étk.:csirkemell,basmati v barnarizs,főtt répa és brokkoli

3. étk.:kaukázusi kefir

egy kis árnyékbox

4.étk.: ugyanaz mint a 2.

5.étk.:sovány túró

séta


súlyzós edzés 3x egy héten, a többi amit irtam(bicikli,árnyékbox,séta) minden nap


Jelenleg nem dolgozom, ezért van most energiám ennyi mozgásra. Sajnos baleset következtében szedtem föl egy jó pár kilót, lábamat műtötték, nem tudom nagyon terhelni, kardióként csak ezek jönnek most szóba.Kondira nincs pénz, szóval csak itthon tudok súlyzózni 2 kézisúlyzóval, de tök kezdő vagyok, lényeg h vhogy formába hozzam magam, szerintem ez megtenné.

Szívesen veszek bármilyen tanácsot, javítsatok ki, ha vmit rosszul csinálok illetve adhattok még tippet állóképesség növelésre, amihez nem kell nagy lábmunka.


AZ étrend kb-ra igy néz ki, annyi h néha zabpehely helyett tk kenyér vagy csirke helyett hal, néha karaj.

Válaszokat előre is köszi!


2014. márc. 19. 11:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!