Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet lábra gyúrni?

Hogyan lehet lábra gyúrni?

Figyelt kérdés
15 vagyok,és elkezdtem edzeni,felsòtestre meg vádlira,rossz a térdem...recseg,miért? Gugoláskor reccsen,de nem csak akkor,mi lehet az oka? Emiatt,hogy tudnék combra erősíteni?

2014. márc. 19. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

kitörés és combfeszítőgép

és falhoz odarakod a hátad úgy hogy a combod vízszintes legyen a talajjal a vádlit pedig a falnál és tartod mondjuk 2x1 percig :D

futás.

2014. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a korizás és a bringázás segített. Aránytalanul nagy lett a combom. Deréktől lefelé úgy nézek ki, mint egy testépítő, de a felsőtestem egy vicc.
2014. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

porccal lehet valami

esetleg vmi porcerősítőt szedhetnél (béresre mondják h egész jó; és nem is brutáldrága :D amit én szedek most műtét után abból 15 db az 9ezer ft... leírni is rossz :DD)

ja és ahhoz valagsok vizet kell inni (napi 3 liter legalább h jól hasson)


addig meg félguggolást ajánlok, vagy mondjuk (igaz ez gyógytornás cucc de) labdát a térded közé, és próbálgasd belső combból szorítani, aztán lazít... ebből jó sokat

2014. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :D
2014. márc. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!