Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 195cm és 86kg vagyok. Ez mind...

195cm és 86kg vagyok. Ez mind izom rajtam ami van csak nem tudom eldönteni hogy tömeget növeljek vagy szálkásitsak. Célom olyan test mint Lazar Angelovnak. Tudom hogy ő szteroidozik de én nem akarok szedni semmit?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen adatokkal kevés a testzsírod, akkor semmi értelme szálkásítani. Majd 95-100 kilósan esetleg elkezdhetsz rajta gondolkodni.
2014. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Tessék itt az edzésterve ha olyan testet szeretnél mint ő.

(egy minimális angoltudás kell)

2014. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2014. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy edzésterv, de nem léteznek szuperhatásos sztáredzéstervek. Nem sokban különbözik ez sem a többitől. Egy kinézet főleg azon múlik még, hogy hogyan étkezik az illető, milyenek az adottságai, és igen, ne felejtsük el, hogy ő még cuccol is.
2014. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ami rajtad van az mind izom, akkor hova szálkásítanál?

Szerintem kezdj tömegelni, de ha nyáron is nagyjából szálkás akarsz maradni, akkor csak lightosan csináld:)

2014. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Frontosa ***** válasza:

Tömegelés, egyértelműen.

Olyan soha nem leszel mint Angelov, még valószínűleg akkor sem ha cuccolnál.

Ne ez legyen a cél, inkább magadhoz hasonlítsd magad.

Üdv,

2014. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
olyan megoldást keresek hogy kicsit nagyobb darab legyek...főleg a kockák..mit kéne szednem vagy csinálnom hogy nagyobb legyek de szálkás?
2014. márc. 22. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrendet kéne szedned....

De amúgy olvasd el a Sárga Kapszulát, utána kérdezz csak, mert így nincs meg a közös hullámhossz.

2014. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!