Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 183cm 60kg? miért mondja rám...

183cm 60kg? miért mondja rám mindenki hogy sovány?

Figyelt kérdés
Ha ezzel az magassággal és súllyal rendelkezek mért mondja rám mindenki azt hogy sovány? vékony és sovány nem ugyanaz-.-a testfelépitésem vékony de sovàny nemvagyok. képet is szivesen mutatok érdekelne pár vélemény 21f

2014. márc. 20. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is szinonimaként használom a két szót. Egyébként meg nem kell magyarázkodni, ehhez a magassághoz ez a súly nagyon kevés, tényleg elég vékony lehetsz. Minimum olyan 75 kilónak kéne lenned ahhoz, hogy emberesen kezdj kinézni, (persze ezt nem zsírban értem).
2014. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert nagyon kevés a testsúlyod. 60 kg még nekem is kevés, pedig 168cm vagyok.

Gondolom ruhában szoktak látni, úgy meg nem láthatják, hogy sovány vagy e, vagy csak vékony. A sovány szó meg sokkal kézenfekvőbb.

2014. márc. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
edzek rendszeresen..csak izom van rajtam.
2014. márc. 21. 08:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Haver, unokatesómnak ugyanilyen adatai vannak, és nagyon soványnak mondják az emberek. Én is annak látom, tudom, milyen egy ilyesmi alkat. Én 180 centi vagyok, még 70 kilósan sem voltam valami vastag. Ha gondolod tegyél fel egy másik kérdésben képet, és kérdezd meg, hogy az emberek szerint (is) vékony-e, aztán nézd meg az átlag véleményt.
2014. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Frontosa ***** válasza:

Azért mert az vagy.

Kizárt, hogy 60 kilósan és 183 cm magasan ne legyen sovány.

Üdv,

2014. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
testképzavarod van, haver. csak szólok...
2014. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak viszonyitaskepp en 188cm vagyok 98 kg es meg igy is mondjak a haverok ismerosok egy 5-10kg elferne rajtam h igazan ferfias megjelenesem legyen! Persze izomban!
2014. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 flevi ***** válasza:

Azért mondják, mert ilyen magassághoz nagyon kevés ez a súly..Én 167-168 cm vagyok, fél éve edzek és 55 kg vagyok, de ez is elég kevés. Igaz, hogy nagyon szalkas vagyok, de akkor is meg sok izom férne el rajtam, de csak idő kérdése :D


Edz és kajálj remdesen, meglátod gyorsan lesu eredménye! Sok sikert ;)

2014. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!