Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, hogy ha egy gyakorlatból...

Igaz, hogy ha egy gyakorlatból többet csinálok kisebb súllyal akkor kidolgozottabb, lesz az izom, mint ha nagyobb súllyal csinálnék kevesebbet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

10-12ismétlést szoktak ajánlani akkora súlyal amivel éppen csak bírod.

2014. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
diétától függ, hogy éppen kalória plusszban vagy mínuszban vagy, vagyis, tömegelsz vagy szálkásítasz, de azérta gyakorlatoknak is van szerepe, pl 5-8 ismétlésszám, ált tömegnövelő szezonban van az edzésprogramban,szálkásítás idején 10-14 is szokott lenni az ismétlés szám.
2014. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ha a kidolgozottság alatt formát, definiáltságot értesz, akkor tudtommal igaz, én még nem próbálkoztam, de sok helyen olvastam, hogy igen, bár ehhez még pluszban kell, hogy maga a gyakorlat izolált legyen.

Ha kidolgozottság alatt méretet értesz, akkor nem. A mérethez nagy súllyal kell kevesebb, úgy, ahogy előttem írták.

2014. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!