Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire valós ez a " csak...

Mennyire valós ez a " csak 130-as pulzusig égetünk zsírt " című elmélet?

Figyelt kérdés
Nemtom én ezen a pulzuson meg sem izzadok, futópadon kb 10-11km/h sebességél megy fel 140-ig és ekkor érzem hogy valamit mozgok. De ezt kb csak az első 10-15 percben szoktam aztán megunom és felpörgetem 12-13km/h -ig. sokkal jobban érzem utánna hogy beindult az anyagcserém meg felpörget + le is izzaszt rendesen. Azután vmi súlyzós eddzés vagy izommunka és csutkára leszív aznapra. Szerintem így sokkal fszább mint pötyögni és figyelni a pulzusra meg mittomén.

2014. márc. 22. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ég a zsír máshol is, szerintem csak kevés fanatikus nézegeti a pulzusát aerob/kardió edzés közben.
2014. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A zsir nem a kardiotol ég el hanem a kaloriadeficittől.
2014. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú de nagyon okos vagy apám. És akkor az ajándékokat sem a jézuska hozza?
2014. márc. 23. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha nem fogadod el másik válaszát, hanem inkább lehurrogod, akkor minek teszel fel kérdést? A fogyás nem az izzadás és a pulzus függvénye, hanem az étrendé! Mozgás nélkül is lehet zsírt égetni, nem feltétele a fogyásnak. De nyilván sporttal nagyobb lesz a kalóriadeficit, én személy szerint hatékonyabbnak tartom a kemény, nagy súlyos edzéseket szemben a futópad+vmi súlyzós edzésnél. Szív és érrendszer miatt nem árt a kardio, de inkább súlyzózás után
2014. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!