Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nagyobb lenne a testtömegem...

Ha nagyobb lenne a testtömegem erősebb lennék? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony vagyok.162-163 centi.Emiatt vagyok csak 59-60 kiló.Ha lennék 170-173 centi,és emiatt több kiló lennék,erősebb lennék?Vagy,ha híznák 5 kilót zsírba,erősebb lennék?Többet tudnák nyomni?

2014. márc. 23. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha zsírosodsz, mitől lennél erősebb?
2014. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De,ha magasabb lennék,erősebb lennék?
2014. márc. 23. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

- izomtömeg

- genetika (izomrost szerkezete, izomrost aránya)

- izomzat edzettsége, ideg-izom kapcsolat, megfeszítés képessége-technikája


Ezek számítanak, maximális erőkifejtésnél

2014. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

most kajak azt hiszed ha felszedsz pár kiló "zsírt" erősebb leszel xD

hány éves vagy öcskös?

2014. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha bezsírosodnál kisebb lenne a mozgástartomány pl. fekvenyomásnál nem 40 centit kéne nyomni, hanem csak 35-öt erősebb nem lennél de nagyobb súlyt tudnál kinyomni... Ismerősöm 150 kiló megmértük ha kiemeli a rudat 30 centire van a mellkasától tehát akkora úton kell kinyomnia a súlyt én 2m magas vagyok megmértük nekem 55 centit kell nyomnom nem mindegy... Ezért is van hogy ő 170-et nyom én meg 120 at de nem erősebb mert ha egykezesekkel nyomunk akkor ő is lebírja engedi olyan mélységekbe hogy neki is kb 50 centit kelljen nyomni és abban jobb vagyok...
2014. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

ha ennyi a magasságod nem ajánlom a gyúrást


minél nagyobb darab valaki annál alacsonyabbnak néz ki


ehhez társul az hogy nem tudjuk az életkorodat, ha valaki fiatalon idő előtt kezd el súlyzózni meg is állhat a növésben


ahogy a többiek is mondták nem lennél erősebb ha 5 kilot híznál zsírban viszont szarabbul néznél ki


helyedben eldobnám a súlyzót és a saját testsúllyal végzett természetes erősítésre koncentrálnék


ezzel tudnád legjobban kihozni a genetikádban rejlő maximális magasságot

2014. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem is fehérjében gazdag, viszont minőségi és tiszta, bőséges táplálkozással.. (a maximális testmagasságot)
2014. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kondizz,de csak ésszel és akkor nem lesz baj. Amúgy meg úgyse a magasságod miatt fogsz kitűnni a tömegből szval ez a látszat dolog szerintem semmit se számít..

Én 17 évesen kezdtem akkor 178 voltam,most 182 vagyok 18 évesen...még az is lehet h segített a kondi nőni...

2014. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nagyobb lenné nagyobb lenne az izomtömeged is.
2014. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!