Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik kondiznak, szoktatok Mc...

Akik kondiznak, szoktatok Mc Donald's-ban enni? Ha igen, mikor, milyen, gyakran? Vagy edzés napokon? Vagy akkor is csak a sztenderd ételeket? Vagy lemondotok róla?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy buta kérdés de érdekel. Köszönöm a válaszaitokat.
2014. márc. 25. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mivel baromi drága, ezért max kivételes alkalmakkor :D
2014. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem buta kérdés.


Nagyon ritkán vetődök mekibe, mert faluban élek. Amikor a barátaim vagy a családom indítványozza a Mc Donald's-ban történő kajálást, akkor én is beburkolok pár burgert, mert fincsi meg jó nyámmogni rajta, de ez alatt kb évi 1-2 alkalmat értek.

És ugyanúgy megeszem a mákos tésztát szombaton, ha mammer éppen azt csinál, mert nekem belefér néha.

2014. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Évente 1-2 alkalom. Finom ugyan, de marha drágán adják a szemét, szar minőségű kaját. + Nálunk nincs is a közelben.
2014. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 *Glissade* ***** válasza:

Számomra többszörösen tiltott hely.


1. Gyorsétterem

2. Szemét, emberi fogyasztásra nem alkalmas kaja (egy két kivételt eltekintve), olyan áron, hogy az már több mint pofátlanság.

3. Tömött sorok, és szinte soha nincs szabad asztal. Én nyugodt környezetben szeretek enni és nem úgy, hogy mások a képembe lihegnek. Koszos asztalok, tálcák.

2014. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 *Glissade* ***** válasza:

A szervezetedet csak mérgezed ezzel a kajával!

Komolyan ez a kaja a jutalom, amiért rendszeresen keményen edzel???

2014. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 kovpet ***** válasza:
Nektek komolyan ízlik? OK, az éhhalál előtti nap már megenném, de... :)
2014. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

üdv

nekem belefér a pizza, cola, vödrös nápolyi, meg a burger king, és mc donlads, imádom ezeket a kajákat, sőt egyszer már kiírtam ide én jószerivel csak ezeket eszem, de mégis erősödök, izmosodik, akkor hogy van ez?

úgy hogy én a colába szoktam a fehérjeport belekeverni, ált a vanilliás fehérje megy a colába, és tiszta vanilliakóla aroma lesz tőle.

na most a sok betartom a testépítő diétát féle gyúróstól ellentétben, kaptál egy másfajta választ is.

2014. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Még mindig úgy, hogy vagy kivételes genetikád van (mert ez marhára nem általános), vagy hazudsz, vagy tévedsz (azaz nem is olyan jó a forma, mint amilyennek hiszed). Látatlanban egyiket sem lehet kizárni objektíven nézve.


Én se aszkétáskodom, és eszek 'szemét' kaját is, nálam mégse működik. Akkor hogy van ez?

2014. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 *Glissade* ***** válasza:

Utolsó előtti, nem véletlen a %- od;)

Felőlem akár edzés közben is ihatod a colát, sőt akár a vödrös nápolyit is zabálhatod; reggel, délben, este.

De ne itt a sport mozgás rovatban tálald ki étkezési szokásaidat!

Mert az emberek 90% - a így étkezik ahogyan te és szeretnênek átálni az egészségre!

Miért kell másnak a munkáját elrontani?

Elmondtuk 1000x mi miért mérgező, mégis néha süket fülekre talál, pont az ilyenek miatt mint te vagy!


Sajnos ameddig van vendégköre a Mc' donalds is létezni fog! Ameddig van igény a szemétre addig mérgezni fognank bennünket!

2014. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

a százalékom azért annyi amennyi, mert más rovatba is írok, pl politika, ahol ugye, mindenki ész nélkül pontoz, de logikailag szinte érvelni sem tud.

na ezért!

és nem azért mert a sport kategóriában nem találnám mega helyem.

nem tudom mióta edzel, de én valahol a 90es évek elején kezdtem, és bizony ebben a sportban elég sok mindent láttam már, nem hinném, hogy pont egy itt írogató kiskamasz lesz majd a nagy beszóló ember, hogy miért ennyi a százalékom.

2014. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!