Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerinted jó irányba haladók?

Szerinted jó irányba haladók?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! :) 16 éves srác vagyok (178cm 76kg) az lenne a kérdésem , hogy szerintetek jó irányba haladok ? Kép : [link] , jelenleg focizok és edzések után szoktam kondizni (pár hónapja kondi) , hogy az erőnlét meglegyen.;)
2014. márc. 25. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos nem tudjuk milyen voltál előtte. Valamint biztos láttál már kigyúrt embereket és nyilván érzékeled a különbséget.
2014. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tkodit ***** válasza:

Ha innen indultál, akkor nem: [link]



Haladni valahonnan valahová szokás, tehát a kérdés így értelmetlen. A jelenlegi formád egyébként a korodhoz jó, folytasd az edzést, és akkor lesz látványos eredménye. (pár hónap konditól ne várj csodát. Fél év kemény edzésnek már lesz látszatja, de nagy eredményhez évek kellenek.)

2014. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ..mi a cél?
2014. márc. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem olvastam el figyelmesen.Akkor ugyan azon a véleményen vagyok mint az előző válaszadók:)
2014. márc. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ;) 14 évesen voltam 165 cm és 82 kg ! Azóta közbejött egy sipcsontműtét is , és fogyni szerettem volna , voltam 67kg is . Ezt a fotót 74kgosan készítettem anno. [link] . A célom igazából egy jó labdarúgó karrier , viszont ahhoz nem árt egykis izomtömeg.Lásd Bajner Bálint.mióta a Dortmundnál focizik rengeteg fejlődött , a kondi is közre játszik.0.5 (!) másodperccel gyorsabban futja a 30 métert mint mielőtt kiment. Természetesen nem a németországi karrierre vágyom , hanem a hazai nb1/nb2-vel is bőven meglennék elégedve , mert tudom hogy keményen megdolgoztam érte. Bocsi , hogy ennyire eltereltem a szót , de tény ami tény előny a fociban a jó/izmos testalkat ! :)
2014. márc. 26. 07:01
 6/10 A kérdező kommentje:
És egy másik kép is itt van : [link] :)
2014. márc. 26. 07:04
 7/10 anonim ***** válasza:
28 vagy 30-as kar? Én is néztem ki így régebben.
2014. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Osynho ***** válasza:
ne futó edzések utan kondizz. étrend?
2014. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kar 31cm..:D étrend semmi változatos, se nem szedek fehérjét! :)
2014. márc. 26. 13:20
 10/10 Osynho ***** válasza:
a semmibol pedig nem lesz izom.
2014. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!