Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kretain kúra + alkohol?

Kretain kúra + alkohol?

Figyelt kérdés
a kreatin kúrám végén tartok , de hétvégén megyek egy esküvőre ahol muszáj lesz innom. Előtte innék egy adag BCAA-t, hogy mentsem ami menthető. Mit gondoltok érdemes utána folytatni a kreatin kúrát(még egy hétig) vagy ezzel akkor zárjam is le?
2014. márc. 26. 00:02
1 2
 1/12 tkodit ***** válasza:
Egy este nem a világ. Nem fogsz tőle összeesni, nem értem, miért hagynád abba a kreatin kúrát. Hobbigyúrósként túl komolyan venni legalább akkora hiba, mint belesz.rni a dologba.
2014. márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simán belefér, folytasd nyugodtan a kúrát,.Nem lesz egy kis alkoholtól semmi bajod.
2014. márc. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt muszáj innom, pedig voltam már esküvőn is.


Mondjuk a barátaim megértik, hogy nem akarok alkoholt inni...

2014. márc. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy muszáj lesz innod?
2014. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Muszáj? Pisztolyt nyomnak a fejedhez vagy mi? Ha rendes sportoló lennél nem nem innál, de mivel hobbi gyúrós vagy azt csinálsz amit akarsz...
2014. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1 este nem a világ, nem kell pánikba esni.


Egyébként utolsó, te a sportteljesítményeddel keresed a kenyered? Nem? Mert akkor te is csak egy hobbi gyúrós vagy.

2014. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nem azzal keresem, csupán nemzetközileg sikeres erőemelő versenyző vagyok...
2014. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nemzetközileg elismert sok mindent jelenthet. Az első körben kiesőtől a világbajnokig. De nem is ez a lényeg most.


Hanem az, hogy egy olyannak, aki hobbi szerűen űz valamilyen sportot szóvá tenni ezt, nem kicsit nagyképűség és bunkóság.

2014. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tkodit ***** válasza:
versenyszerűen sportoló emberek is isznak néha alkoholt, plusz azt is megtudom erősíteni, hogy bár utálom az ilyen szitukat, de van ahol tényleg szinte muszáj inni/megkóstolni a sütit/enni a rántott húsból, stb. Hihetetlen erőszakos emberek vannak, akik nem fogják fel, hogy nem mindenki szeret magába tömni minden szart, de mégsem állhatsz neki veszekedni velük ezen, mert nem éri meg...
2014. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A sikeres miket jelenthet szerinted a sikerességen kívül? :D Azt hogy kiesek meg utolsó vagyok? Akkor nem azt írtam volna hogy sikeres...
2014. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!