Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a muscleteam...

Mi a véleményetek a muscleteam saját márkákról? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Elsősorban az alábbi termékekre gondolok:


[link]


[link]


2014. márc. 26. 14:32
1 2
 1/18 tap bela ***** válasza:

.... igen értelmetlen a kérdés.....


Megbízható?!?

Micsoda (????) a Németországban fehérjéket gyártó gyárból származó protein alapanyag? A megbizhatóságról ott a termék analízise, csak rá kell kattintani, és elolvasni az oldalon. Direkt rá van téve az mt honlapcíme, hogy ne tudja senki lelopni és saját termékéhez odabiggyeszteni!!!


Egyáltalán kedves kérdező fel tudsz nekem sorolni legalább 2 azaz kettő darab fehérjegyártó gyárat?!?! Ne tápkieg dizájnerek márkaneveit sorold?!?!



Glutamin!!! Itt is fel tudsz sorolni gyárakat, akik nem tasakolnak, dobozolnak, hanem GYÁRTANAK!

2014. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem értem a kirohanásod. Sajnálom, hogy meg mertem kérdőjelezni a fenti termékek hitelességét. Nem tudhattam, hogy neked személyes érdekeltséged fűződik e termékek jó híréhez és ebből fakadóan gondolom az eladási mutatóihoz.


De én azért fenntartásokkal kezeltem a kérdést, mivel most találkoztam a termékekkel először és gondoltam megkérdezem itt, több szem többet lát vagy tapasztal alapon.


Nem értem a gyárak felsorolása ide, hogy kapcsolódik. Nem vagyok érdekelt az élelmiszeriparban. Te bizonyára nagy rálátással rendelkezel e területen, úgyhogy hallgatom a felsorolást.

2014. márc. 26. 23:08
 3/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos a kérdés, elvégre a fehérjéhez még egy rendes képet sem tudtak kirakni. Ettől függetlenül még lehet jó az a termék, a kérdés, hogy valaki elhiszi-e a csatolt dokumentumot vagy nem? Ez persze akár minden fehérjénél kérdés lehetne. Igazából olyannak kéne kipróbálni, aki natúr fehérjét fogyaszt. Nyilván azért kerül ennyibe, mert egy teljesen egyszerű vödörben van, valószínű egyszerű papír címkével és nincs benne semmi extra cucc. A Myprotein fehérjéje is nagyjából ilyen kilóárba jön ki. Akár még jó is lehet. Ha nagyon kételkedsz és van felesleges pénzed akkor kérj egy labormérést. (Személy szerint én nem venném meg, de ennek elvi/erkölcsi okai vannak, attól még lehet jó termék)
2014. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tap bela ***** válasza:

Neked dogmatix a válasz a következő....


valaki elhiszi-e a csatolt dokumentumot vagy nem?


Amennyiben egy fehérje GYÁR által a termékhez csatolt analizís nem megfelelő, az valóban vizsgáltassa be.

És még mielőtt jönne egy újabb "együgyü" kérdés,


de hát ilyet bárki tud csinálni.......


Ha ne mvennéd észre, hogy ne tudja az interneten senki felhasználni saját célra az irományt ezért halvány muscleteam címmel ellátott csík van rátéve!!!!

2014. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tap bela ***** válasza:

Emlékszem, amikor iskolában a tanár 5-ször elpróbálta megmagyarázni az 1x1-egyet volt egy-két srác, akinek ha még évekig magyarázná, akkor sem értette volna meg a lényeget. Arra is melékszem, hogy a 3-5 évvel ezelőtt a Stillmas, és a Myproteint talán két ember ismerte idehaza. Arra is emlékszem, hogy egy igen művelt fórumozó itt "szemetes zsákba csomagolt hulladéknak" titulálta. Amiben semmi igazság nem volt. De hát minek magyarázzunk valakinek olyat, amit nem ért meg, mert olyan alapvető dolgokkal nincs tisztában, mint......


A fehérjeport, magát az alapanyagot, whey koncentrátum, izolátum, hidrolizátum csak és kizárólag tejfeldolgozó GYÁRAKBAN tudják előállítani, de csak AZOKBAN, ahol erre az élelmiszeripari technológiára alkalamas GÉPEKKEL rendelkeznek. Tehát nem mindenhol tudják előállítani ezt sem. A dobozokat, zsákokat, amikben a tápkieg. boltokban a polcokon látod a fehérjét, azt sem a márka gyártja, (és itt fel lehetne sorolni mondjuk akár a BSN, Scite, Biotech meg még vagy 600 nevet), hiszen ehhez nincs gépezete, azt is megvásárolja, és aztán ezt a két FIZIKÁLIS ANYAGOT egy harmadik élelmiszert csomagoló GYÁRNAK adja, aki meg tölti, kiszereli, csomagolja!!!! Kapise?!?!



Érdekes senki nem kérdezte meg még meg, hogy a két konkurens, magyar beef proteinje vajon honnan, miből? Mert ugye senki nem goldolja, hogy hírtelen mindegyik vett egy-egy marha csordát legelővel, mellé egy vágóhidat, vagy egy olyan GYÁRAT és technológiát, amiből beef akármit lehet előállítani!!! Az lenne az igazán megmosolyogtató, ha mindenki aki a beef-et forgalmazza talán ugyan attól veszi az alapanyagot?!?! De hát nem ez lenne az első ilyen dolog. ;-)



Többször feltettem a kérdést, de itt még egyszer..... valaki soroljon fel nekem fehérje gyártótó!!!! Nem dizájner neveket kérek, amiket a boltok polcain lát!!!


De még arra sem kaptam választ, hogy sorolja már fel nekem azt 3-4 creatint készítő gyárat, ahonnan elvileg mindenki veszi a creatin monohydrátot.

2014. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tap bela ***** válasza:
És még utoljára egy gondolat sem a Stillmass sem pedig a Myprotein nem GYÁRT fehérjét!!! (csak mert én tudom kitől, és honnan veszik.) Ők is megveszik a több tonnás árúmennyiséget, és kisebbe csomagolják. ZACSKÓZZÁK
2014. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Jólvan nyugalom ember! Azért írtam, hogy vagy elhiszi, vagy nem, mert egy ilyen dokumentumot simán össze lehet dobni. Miért kellene bárkinek is tudni a fehérjegyártó cégek nevét? Általában tejipari cégek, sajtgyárak. Mit befolyásol az, ha valaki ideböfög 2-3 cégnevet? Ennyi erőből kérlek mondd meg, hogy az Audikban lévő kárpitozást melyik cég csinálja? Ugye, hogy ki nem szarja le? Jó legyen és kész. Senki se állította, hogy a nagy márkák saját maguk gyártják az alapanyagot. Kérésedre gyorsan rágoogleztam a gyártókra: Szűcs és Társa , Buda Family Kft/Tejpor.hu . Remélem örülsz és kielégült minden vágyad.
2014. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tap bela ***** válasza:

dogmatix


1-es

leüllhetsz fiam.

Ez sem fehérjegyártó!


Nem is kell tisztában lenni egyetlen egy vevőnek sem a belső dolgokkal. Elég ha megveszi és kifizeti.

2014. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem? Akkor biztos nem tudok szöveget értelmezni, de olvasd el mivel foglalkoznak, de teljesen mindegy. Félkegyelművel nem vitatkozom tovább, már megszoktam, hogy szerinted amit a másik mondd az hülyeség és csak te vagy a király. Pont az ilyen hozzáállás miatt nem vennék soha semmit a muszklitímtől.
2014. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tap bela ***** válasza:

én meg ilyen p"arszttól" nem is fogadnék le pénzt.


Gondolod a te pénzed kellene?

2014. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!