Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, ha edzeni...

Mit csináljak, ha edzeni akarok? (több infó lejjebb)

Figyelt kérdés

Voltam 1 éve egy barátomnál aki masszőr masszíroztatni, aki azt mondta, hogy szép arányos izmaim vannak, könnyen, kevesebb edzéssel tudnám fejleszteni őket. (185 cm 70kg)

Ezen felbuzdulva és persze szabadidő eltöltésére, gondoltam hogy elkezdek edzeni kicsit (nem nem akarok semmilyen súlyokkal, porokkal stb.) Saját testsúlyos edzésre gondoltam( húzódzkodás, fekvő, guggolás, futás ) Ezekkel viszont hiába akarnék izmot fejleszteni, hogyha nincs miből, mert őszintén az a 70 kg nem túl sok(nem ehhez se szeretnék semmilyen tömegnövelő port zabálni). Igazából nem értem az egész biológiai alapját, szóval ha valaki tudná kérem magyarázza el!

(Akin van felesleg (+kiló) az tud izmot fejleszteni, akin pedig nincs annak nincs más hátra mint sokat enni és tömegnövelőt szedni? Mert én igazából hiába eszek többet akkor se hízok, elég gyors az anyagcserém elvileg)


Előre is köszi

(18F)



2014. márc. 26. 22:22
 1/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Olvass utána a dolgoknak, mert ez nem ilyen egyszerű, hogy itt valaki 5 sorban megválaszolja. Az a "por" pedig nem más, mint étel. Persze nem kötelező inni, ha meg tudod enni magadtól a kellő fehérjét/szénhidrátot akkor abszolút mellőzhető. A hiába eszek akkor se hízok szöveg pedig azt mutatja, hogy nem eszel eleget és/vagy nem megfelelő minőségű táplálékot viszel be.
2014. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1) Mi bajod a súlyokkal? Nem kötelező azt csinálni csak kérdem..

2) Miután magad vallod be hogy nincs biológiai tudásod,felvilágosítakak hogy a "por" csak élelmiszer.

Az izomnövelő étrend rengeteg kajából áll,főleg ha nem vagy hízékony

Ha van kapacitásod,pénzed,időd megvenni,megsütni akkor nem kelltápkieg de ezt kétlem.

2014. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2014. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te figyelj már gyerek!

Egy ember hiába hájas, dagadt az izom nem a hájból lesz meg nem a háj alakul át izommá!

Hanem a táplálékból bevitt fehérjéből!!!!

Ajánlanám figyelmedbe a porokról és a szteroidokról ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=b2fXlHAyW9M


Utána meg ha komolyan gondolod a testépítés akkor kezd el ezt olvasni:

[link]

2014. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat meg a videót, sokat segített, hasonló válaszra vártam.

Nem egyszer említi hogy kajájjatok jól. Az mit tesz hogy jól?

2014. márc. 27. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Elolvasod a könyvet, és megtudod.
2014. márc. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Velem is ez volt amikor elkezdtem edzeni. Alig voltam pár kiló, semmi étvágyam nem volt. Aztán elkezdtem edzeni, jó kemény edzések, és (mivel rendszerszinten elfáradtam) megjött az étvágyam mint állat, és elkezdtem nőni.

Szóval, szerintem, ha izmot akarsz fejleszteni, vedd el azt a "kicsi" jelzőt és eddz keményen ;).

( De ne úgy mint egy állat, figyelj az izületekre)

2015. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!