Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Body. Builder vs tesztoszteron?

Body. Builder vs tesztoszteron?

Figyelt kérdés
Ti melyik szakweblapot preferáljátok? Néha felfedezek egy-két differenciát az említett weblapok között. Mit gondoltok melyik a szakszerűbb?(természetesen mindkettő az, csak ha mégis választani kéne, melyikre voksolnátok?
2014. márc. 27. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
builder
2014. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Builder videóit nézem, cikkeit olvasgatom, onnét vásárolok :) Szerintem ezzel mindent elmondtam. Sosem csalódtam bennük, és mindig az igazság nem a mellé pofázás ;)


Ám néha olvastam a tesztoszteronon is pár cikket, azok is nagyon tetszettek.

2014. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha maximalis fejlodest akarsz akkor tesztoszteron.

A builder jo fejlodni fogsz ha az oldalt koveted de kozel se annyit amennyit lehetne.

2014. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

tesztoszteron, mert jobbak a cikkek, és jóval több tudományos oldalról elkészített tanulmány van rajta, forrásmegjelöléssel, így meg van a hivatkozási alap is, ha valaki nem csak légbe akar beszélni.ebből a szempontból fényévekkel jobb.

és akit kicsit is komolyabban érdekel a testépítés vagy étkezés, bizony ilyen cikkeket olvas.

2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind kettő tökéletes, mivel emberek vagyunk nem működünk egyformán, az eltérő megoldások is lehetnek helyesek 1-1 kérdéskörben persze értelmes keretek között, így kiválaszthatjuk a számunkra megfelelő választ.
2014. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Izomnoveles es erosodes szempontjabol a bukasog vegzett sorozatok nem jok a maximalis fejlodeshez. Ez tény. Embertol fuggetlenul.
2014. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de mivel ez a hobbink, és nem profik vagyunk, ezért nem is a maximális a célunk...
2014. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!