Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szemes szteroid kúra után, ha...

Szemes szteroid kúra után, ha nem szedek tesztó visszaállítót, akkor mennyi idő múlva áll vissza magától a tesztoszteron termelésem?

Figyelt kérdés
ha viszont szedek, akkor teljesen vissza áll a normál kerékvágásba? Tehát olyan lesz, mint kúra előtt? 60 szem zitazóniumot szednék.
2014. febr. 11. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
sosem lesz olyan mint előtte.nincs ilyen szabály h mennyi idő után áll visza lehet h 3 honap lehet sose
2014. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen háttértudással te ne szedj semmit.

Nem azért kell visszaállítani, hogy csak úgy ne legyen magas. A tesztoszteronnak meg van az a képessége, hogy képes egy ösztrogénhez hasonló hormonná aromatizálódni. Ez akkor következik be, ha túl magas a szintje, ez ellen a test védekezik, mert káros idegrendszeri és egyéb hatásai vannak. Elkezd a tesztoszteron ösztrogénné alakulni, amitől elkezd zsírosodni a melled, impotenciád lehet, heresorvadást indíthat el, és még sorolhatnánk.

2014. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre van a DHT blokkolo
2014. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak erre is szerek, amiknek szintnén van valami mellékhatása és arra is van valami, kb. mint a mai gyógyszeripar, úgy működik ez is.
2014. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba veszel valami cuccot ami tartalmaz törpepálmát:mondjuk saballo
2014. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, és az majd gátolja az aromatizálódást és visszaállítja a helyes tesztoszteron-szintet, ezt te sem gondoltad komolyan:D
2014. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Erdei Zsolti válasza:
2018. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Erdei Zsolti válasza:
Szóval én 3honapig toltam tesztoszteron propionátot 1 ampula winyoval max 20 ampula propi volt és 6 honapja várrom hogy rendbe jöjjek libidom megölte depreszio követte nem szedtem visza álitot mert akkor megint ez az kéne még hozzá igy türelmesen vártam rendbe jöjjek rengeteg depis gondolat követte agusztus végén hagytam rá és most van mindjárt március és még mindig nem vagyok a régi sex terén de megy a dolog csak nincs az a hatalmas vágy szoval szerintem hanyagoljátok ha csak nem életek végéig akarjátok tolni
2018. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!