Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin hatása a kúra útán...

Kreatin hatása a kúra útán elvész?

Figyelt kérdés

Hello .

Tervezek csinálni egy kreatin kúrát , de nem tudom , hogy megérné e.Célom az erőnövelés lenne . Ha abbahagyom mekkora mértékben veszik el az az erő amit vele sikerült szerezni ? A tömeg nem érdekel , azt tudom , hogy utána a víz lemegy , arra vagyok kíváncsi , hogy az erő megmarad-e .


2014. márc. 29. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a tiszta kajád és a többi kiegészítőd. Akkor nem vész el az eredmény, kúra után is ugyan olyan nagy súlyokkal tudsz dolgozni. Nem vizesít...tévhit... egy esetben vizesít ha mindig CH-val használod.
2014. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs meg a 2x ttkg Fehérje és 4-5x ttkg CH, akkor neki sem fogj a kreatin kúrának.
2014. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fehérje simán megvan 2 , még vissza is kellett venni mert majdnem megütötte a 3-at . Ch pedig 5 , ezzel tapasztaltam megfelelő eredményt .

Örülök , hogy az erő nem vész el akkor . Mit gondoltok , egy 2hónapos kúra elég lesz ? Vagy legyen több ? Esetleg sérülés megelőzése képpen érdemes egy izületvédőre beruházni ?

2014. márc. 29. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, egy izületvédő meg magas C Vitamin jól jönne, a gondok elkerülése végett.


1-2 hónap semmi szinte :)

Olyan 3 hónaposra tervezd a kreatin kúrádat ne kevesebbre.

2014. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az örökös "a kreatintól csak vizes leszel" hülyeségek abból erednek, hogy szar kaja mellett 0,5g*ttkg fehérjével tényleg elmegy minden plusz tömeg kúra után, de jó kajával nem így van.
2014. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!