Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál bele kell...

Szálkásításnál bele kell számolni a zöldségek szénhidráttartalmát is?

Figyelt kérdés

1,2-1,3/ttkg ch-t fogyasztok. (lány vagyok) Ment is le a súlyom, de valahogy nem az az ütem, amit elvárnék.

Bár egyéb okokból a mérleg is most össze vissza mutogat, szóval még ebből se tudok kiindulni.

2-3 hét alatt 1 centit karcsúsodtam.


Aztán most így elgondolkodtam, mert 1-2 után félután jóformánt csak csirkét, túrót, fehérjeturmixot eszek zöldséggel, de azt sose mérem.


A sárga kapszulában utána néztem, de ott csak a rizs/zabpehely volt beleszámolva.

Akkor most?:)


Köszönöm a választ.



2014. márc. 29. 08:49
 1/4 dirtboy ***** válasza:
bele számolhatod,a lényegen egyébként nem változtat,ha túl lassú a fogyás üteme akkor vagy a mozgás idejét növeled vagy csökkented a ch-t.
2014. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy épp a zsír kevés, vagy már olyan kevés szénhidrátot eszel, hogy azért nem fogysz (azt hiszem ilyen is van - alapanyagcsere szükségleténél azért többet kéne enni).
2014. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Egyébként amiatt is lehet, hogy igazából 2-3 kg-tól szeretnék csak megszabadulni, gyakorlatilag nincs (sok) feleslegem
2014. márc. 29. 10:37
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ne légy lusta visszaolvasni a keresővel!


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__5287..


Sok sikert.

2014. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!