Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi elég lesz vagy kell még...

Ennyi elég lesz vagy kell még valami mellé?

Figyelt kérdés
2 hete áthúzásnál kis fájdalmat éreztem a régóta ropogó vállamban. na mondom ezzel kezdeni kell valamit. Vettem j-x complexet azt szedem, c vitamint, és zselatint eszem, mert azt hallottam hogy jó rá, illetve 2 hete vállra nem edzem. Kell még valamit tennem az ügy érdekében vagy ennyi elég?
2014. márc. 29. 21:03
 1/2 TrogerJoe válasza:
Ami fáj ne csináld. A legelső kellett volna legyen az izületvédő, mert az izület csak kopik és kopik,jól választottad a tápkiegeket. Az edzéssel kapcsolatosan pedig, pihentesd a vállad picit, mellnél kis súllyal nyomj fekve és csak ferdepadon, vizszintesen ne nagyon, könyék testhez közel legyen és a válladat húzd hátra mikor fekvenyomsz és homorits, vállazni pedig lehet,bemelegitéskor csinálj vállkörzést jó sokat és kis súllyal Eddie Abbew féle gyakorlatot, és tanulj meg helyesen oldalemelni kis súllyal.
2014. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen sajnos nem gondoltam volna, hogy kell izületvédő az elején. Oldalemelésnél semmit nem kattog, inkább előre emelésnél
2014. márc. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!