Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket ajánlanátok inkább?...

Melyiket ajánlanátok inkább? Biotech Hyper Mass 5000 vagy a bioteches Protein Power

Figyelt kérdés

Ezekről lenne szó:

[link]

[link]

Nem vagyok teljesen kezdő, de még az elején vagyok a dolognak, kb 1 hónapja kezdtem el újra edzeni fél év kihagyás után. Súlyt szeretnék felszedni elsődlegesen, mert elég sovány vagyok 172cm/57kg. 18 éves vagyok.

Hyper Mass-t már próbáltam, de olvastam azt, hogy nem igazán éri meg, mert túl kevés benne a fehérje. De a bioteches tömegnövelők közül még ebben van a legtöbb...

A protein power meg nagyon jó lenne, csak a javarésze szójafehérje úgytudom... Az meg nem a legjobb.

Én csak biotechről tudok itt Győrben, ahol venni tudnék tápkieget, rendelni meg nem akarok, drága a kiszállítás.

10000+ft-os fehérjére meg nincs pénzem, ez van nincs keresetem és szüleim se gazdagok, hogy havonta megengedhessem magamnak.. Szóval ez a kettő közül melyik?



2014. márc. 29. 21:53
 1/8 TrogerJoe válasza:
Ha étrended bevan lőve mellette akkor szerintem marad a hyper mass és emelt adagokba kis ideig ameddig elég.
2014. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hyper Mass 5000-ot vegyél én is azt szedtem és híztam izomba tőle 8kg-ot nagyon jó garantálom csak egyél rendesen mellé :)
2014. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Farkas Milán ***** válasza:

Hát a kérdés alapján márpedig te kezdő vagy.

De nem sértegetni akarlak.

A hyper mass nem más, mint egy tömegnövelő, amelyben egy kicsit több fehérje van. Ettől nem fogsz minőségi izomtömeget felszedni. Az izomépítéshez fehérje kell, és nem szénhidrát. A srác, aki azt írja, hogy 8 kg izmot szedett fel tőle, nagyon nagy tévhitben van. Abból a 8 kg-ból jó, ha 2-3 kg izom....

A power protein nagy része szójafehérje, de ettől függetlenül fasza kis fehérje. Este vagy reggel zabpehellyel nyugodtan eheted. De ha nincs tejsavóra pénzed, akkor edzés után is használhatod. Jobb, mint a semmi...

De akármennyit beszedsz ezekből, nem érsz semmit, ha nem kajálsz normálisan. Nem véletlen étrend kiegészítő a neve. Ha ezektől várod a csodát, akkor hiába várod...

2014. ápr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TrogerJoe válasza:
Farkas Milán szerintem abba tévedsz hogy a tömegnövelésnél nem lényeges a ch. A scitec Jumboba szerinted miért van annyi ch?Miért jó az a nehezen hízóknak? Testalkattípustól függ a ch mennyisége, ha nehezen hízó vagy akkor naponta kb 7-8 g/tskg ha közepesen hízó akkor 4-5 g/tskg ha pedig könnyen zsirosodó akkor 3 g/tskg. A diétába a lényeg a proteinbevitel. Én kitartok a hypermass mellet. Amúgy annyiba igazad van hogy nem lehet tőlle 8 kilót felszedni és a többibe is igazad van csak a abba nem hogy a proteinen van inkább a lényeg.
2014. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TrogerJoe válasza:
A tömegnövelésnél is fontos a protein 2g/tskg az előző válaszoló voltam csak elfelejtettem odairni.
2014. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nehezen hízó vagyok. Szerintem maradok akkor a hyper massnál, köszi a válaszokat.
2014. ápr. 5. 13:53
 7/8 Farkas Milán ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam, hogy tömegnövelésnél nem fontos a szénhidrát! Legalábbis az én válaszaim között senki sem olvashat ilyet.

Azt mondtam, hogy maga az izom a fehérjétől fejlődik. Aki tanult biológiát, az tudja, hogy a szervezet a szénhidrátból állít elő energiát, a fehérje pedig táplálja/építi a szervezetet.

Tömegnövelésnél igenis fontos a ch, de a szénhidrától az izomzat nem fog fejlődni. A kérdező hiába eszik tömegnövelőt mondjuk dupla adagban...., ha nem visz be elég fehérjét, akkor nem fog fejlődni az izomtömege. ergo: a felszedett tömeg nagy része nem izom lesz...

2014. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dogmatix91 ***** válasza:
Győr nem az Árkádból áll. Be kell vonszolni a seggedet a városba. Kisfaludy utcában van a Fitness pont, a Bajcsyn a márkasoron a bodybuildingbolt, a Plázánál/Plázában is van tápkieg bolt (lehet a plázában lévő már bezárt, a CBA közelében volt/van), a hipertescoban is van egy.
2014. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!