Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra meg éri?!

Danabol kúra meg éri?!

Figyelt kérdés

sziasztok 3éve foglalkozom a testépítéssel (19éves vagyok)


VAN RENDES ÉTRENDEM, VAN RENDES EDZÉSTERVEM, MEGVAN A PÉNZEM AMIRE SZERETNÉM


és arra gondoltam hogy segíthetnétek egy picit.:)

300danabolt vennék + 100whey pro fehérjét + hot bloodot


fel akarok hízni +15kgt.. napi 3 danabol Reggel, Délbe, Lefekvés előtt?! 100whey prot pedig reggel délbe edzés közben és lefekvés előtt a hot bloodot meg 20percel edzés előtt! erről mit gondoltok "aki ért hozzá" ez egy szar kúra vagy normális? persze ha mondanátok nekem jobbat szívesen meg nézem!! (aki csak oltogatni tud hogy "szar danabol semmit se ér") azt csak ki nevetem és le szarom szóval ne fáradjatok akik csak azért írnak ide:)



2014. márc. 31. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem,nem éri meg.

Felmegy egy kis izom,víz,de ahogy leállsz az eltűnik.

Ekkor tolod be a második kúrát majd még egyet,még egyet..

Közben szétbszod a màjad és a tesztoszterontermelésed,ragyás leszel.


Ha annyira pro lennél akkor nem akarnál szteroidhoz nyúlni.

2014. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és napi 4 fehérje? A beledet ki fogod f*sni.
2014. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szemes takarmány az tényleg nem ér sokat. Mert a kúra után kb semmi nem marad. Amúgy a dolog ott kezdődik, hogy akkor már normális cucc és normális kúra. Szemes+ fehérje + hot bloodot vicc kúrának nevezni.
2014. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:

A danabol mellé vetted a hot blood-ot és a tejsavó fehérjét, mint a kúra elemeit? :D Szép!


Edzés közben protein, rendes étrend mellé 4x? Minek?

2014. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy neked a rendes étrend kakaós csiga, szendvics, csipsz napi 5 fehérje turmixal, szóval tiszta diéta. 15 kg egyébként meglesz, csak utána el is tűnik úgy számolj!
2014. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!