Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés elkezdése hogyan,...

Testépítés elkezdése hogyan, milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés

Üdv.

A segítségeteket szeretném kérni.

Jelenleg 19 éves vagyok és 65KG.

Szeretnék elkezdeni egészségesen táplálkozni illetve élni.

Nem szeretnék annyira "kigyúrt" testet, nem szeretnék "kétajtós" szekrény lenni... csak szeretnék valahogy kinézni.

A testépítés mellett mindenféleképpen szeretnék Kung Fu edzésekre járni, hogy ne csak izomzatom hanem önvédelmi tudásom is legyen.

Nem vagyok nagyon "eleresztve" így 50.000FT-t tudnék táplálkozásra szánni.

Gondoltam arra, hogy veszek 15KG csirkemellet (körül-belül 16-18.000FT) naponta 0,5KG-t elfogyasztok így elég lenne egy hónapra.

Táplálékkiegészítőket, tömegnövelőt nem szeretnék használni (ennyi pénzből nem hiszem, hogy kellő mennyiséget tudnék venni)

Továbbá a súlyzós edzéseket szeretném elkerülni, a saját testsúlyommal szeretnék edzeni.


Tudom, hogy összevissza írtam a dolgokat de remélem, hogy értitek. :)


A válaszokat előre is köszönöm.


19/F



2014. ápr. 1. 08:24
 1/3 Snapette ***** válasza:
Akkor mi a kérdés pontosan??
2014. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném annyival a kérdésemet, hogy

naponta iszok 1,5 liter (NaturAqua szén-dioxiddal enyhén dúsított természetes ásványvízet) olyan ásványvizet kerestem amiben alacsony a nátrium-tartalom (magas vérnyomás miatt) így esett a választásom a Naturaqua-ra

Arra gondoltam, hogy veszek 15 doboz Hohes C 100%-os narancslevet és elosztom úgy, hogy minden nap megiszom fél litert így elég egy hónapra... és így meglenne a napi 2 liter folyadék bevitel. Ez így mennyire jó/megfelelő?

Továbbá a magas vérnyomásom miatt... rendeltem az internetről

BIO fokhagyma kapszulát illetve Nutrilab Omega 3 halolajat.

Továbbá úgy gondoltam, hogy reggelire natúr joghurt vagy kefirt fogyasztok natúr zabpehellyel.


Érdekelne, hogy mi a véleményetek... ez így jó lesz vagy változtassak valamin?

2014. ápr. 3. 08:32
 3/3 mtking válasza:

Hogy állsz most ?

Szerintem fölösleges így bespájzolni, bőven ráérsz megvenni a dolgokat hetente, plusz ha nem jön be, most mit csinálsz mondjuk 10 kiló csirkemellel ?

Amíg nem kezdtél el rendesen kondizni nem kell még ilyen komolyan figyelni az étkezésekre, 16 évesen kezdtem a kondi de az első 1,5 évem csak az eszközök helyes megismeréséről szólt.

2015. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!