Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék hízni 15 kilót?...

Hogyan tudnék hízni 15 kilót? 71kiló vagyok és napi 140-150g fehérjét és 350g CH-t beviszek. Bármi érdekelne engem. Ha edzés után fehérje + dextróz-ot innék azzal tudnak valamennyit hízni?

Figyelt kérdés
Értelmes kérdés- értelmes válasz!
2014. ápr. 3. 17:16
 1/1 D4nY válasza:

Lehetetlen, hogy ilyen napi tápanyagbevitellel ne hízz.

15 kilót nem fogsz pikk-pakk hízni főleg izomban nem. Zsírban meg felesleges, mert aztán majd dolgozhatod le.

Edzés után a szénhidrát mehet dögivel még egyszerű is belőle, mert akkor jól hasznosul. Egy adag zöld jumbo edzés után elég jó lenne (+150g szénhidrát). De 500g szénhidrátra napi szinten biztos, hogy nincs szükséged és bár nem írtad hány éves vagy ennyit semmikép ne zabálj.


Egy tippet adnék ami nekem bevált és a barátaimnak is szoktam ajánlani. Tartsd meg a napi étrended ne egyél kevesebbet max többet és mindenképp csapj hozzá napi 3 banánt akár egybe akár elosztva a nap folyamán. Ez mégis csak +60g szénhidrát.


Havi 1-2 kilót tudsz hízni amúgy reálisan de ebben már zsír is lesz. Heti 3-nál többet ne edz és ugyanarra sem egy héten. A kevesebb több. Hidd el!

2014. ápr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!