Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem súlyzós edzést...

Elkezdtem súlyzós edzést végezni hetente 3 alkalommal járok terembe. Protein+Multivitamin szerintetek mehet? Vagy Tömegnövelő? 17 fiú 190cm 73 kg

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a multivitamin és a fehérje mellé vennék szénhidrátot, akkor te tudod belőni az arányokat. Szerintem még olcsóbb is.
2014. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És esetleg zsírégető? Mert magasságomhoz képest kevés is a 73 kg.. de picit lerakódott rám a zsír főleg am ellemre, ezzel mit kezdhetnék? Mert ugyebár ektomorg testalkatom van.. akiknek nemkell sokat kardiozni ,mert elvileg nem képesek hízni.. de én valahogy mégis.. Valami tanács?Vagy tényleg szarjak rá, és edzés alatt lemegy?
2014. ápr. 5. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így megy. Vagy izomban fejlődsz vagy zsírt adsz le. Ha fogyni akarsz, akkor diéta kell. Nem szükséges a zsírégető, nekem egyedül annyit ér, hogy felgyorsítja az anyagcserém. Esetleg akkor ér valamit, ha már csak pár kilót kéne leadni, de teljesen megállt a fogyás. Diéta alatt az edzés utána ch se kell, elég a fehérje. Legalábbis én nem szedek, de hallottam olyat is, aki igen. Szerintem először tömegelj, nagyobb izomzattal könnyebb fogyni.
2014. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szóval akkor ne diétázzak? Egyek mindent amit tudok? Kívéve a zsíros ételek? Kenyér,burgonya stb mehet?
2014. ápr. 5. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú lenne elmagyarázni, olvasd el a Sárga kapszulát. Nem olyan egyszerű ez, hogy pár mondatban el lehessen magyarázni. Fent van a body.builder.hu-n (regisztráció szükséges), de megtalálod az ncore-on is.
2014. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg sokat segített, kösz!
2014. ápr. 5. 22:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Hosszú volt 1 picit, de megérte :D
2014. ápr. 5. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!