Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Beszedtem a Scitec 100% Whey...

Blueboy kérdése:

Beszedtem a Scitec 100% Whey Protein termékéből már 4 dobozzal (2,3kg), de semmiféle hatását nem érzékelem. Ebbe van egyáltalán fehérje vagy csak rám nem hat?

Figyelt kérdés

Magasság: 180cm Testtömegem: 92kg ("viszonylag" szálkás, éppen látszik a hasizom)

Edzés: heti 4, aerob heti 2 (45perc futás 9km/alkalom)

A táplálkozásom:

Reggeli 120g zabpehely + 1adag protein

Tízórai 1db banán

Ebéd 120-130g csirkemell + kb 120g rizs

Uzsi 250g túró + 100g pufi rizs

vacsi 120-130g csirkemell + kb 120g rizs

utó vacsi 125g túró


Nos hozzácsaptam a proteint a reggelihez és edzés után egy jó nagy adagot dextrózzal + aerob futás elött egy adag reggel. Ezenfelül délután is bedobok egy adaggal.

A táplálkozásom nem változott, de miután szedem a proteint nem tapasztaltam semmi változást. Ebből adódik a kérdés, hogy nálam hibázik valami vagy a cucc egy nagy átverés ?



2014. ápr. 4. 21:09
 1/4 dirtboy ***** válasza:

100gramm csirkemellben van 24gramm fehérje

attól is várod a hatást?

ha nem akkor mégis miért vársz hatást fehérje portól?

mind a kettő csak fehérje nem szteroid.

2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi +60g fehérje alapból a tápkiegészítő. Akkor szerinted mind1, hogy hozzáadódik a táplálékhoz 60g fehérje ?
2014. ápr. 4. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Testsúlyod szorozd be minimum 2.3-mal és megkapod a napi fehérje bevitelt. 210g.

Reggeliben max. 20g van.

Csirkemell kb. 30g

Uzsi jó esetben 10% fehérje, az 25g.

Vacsi 30g.

Este 10g.

Durván 105-110 g napi.

Ha szintentartást vesszük is kevés ennyi edzéshez.

De mivel egy alkalommal maximum 20g fehérjét tudsz megemészteni, ilyenkor nem érdemes az adagot sem növelni.

Tehát ha napi 5x20g-ot eszel belőle is necces lesz a növekedés.

Arany középút szerint inkább csökkenteném az edzés hosszúságát és növelném az étkezés számot, több husival és zöldségekkel.

Banán meg a pufi meg mehet a galamboknak a parkban.

2014. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Frontosa ***** válasza:

Nincs meg a kellő fehérjebeviteled tápkieggel együtt sem, ez a hiba.

Üdv,

2014. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!