Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahhoz hogy halványan kockás...

Ahhoz hogy halványan kockás legyen a hasam minden felesleget le kell fogyni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér , 16/L 158 cm 45 kg . Mar egy ideje hasra tornázok, mikor be van feszíttve a 4. Kocka is kitapintható , azert nem látszik mert van rajtam felesleg? Először fogyjak, aztan gyúrjak? Ha fogyni kezdenék az izom menne le hamarabb nem a háj. Rosszul tudom? Koszonom

2014. ápr. 5. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól tudod a zsírréteg miatt nem látszik az izom. Abban is igazad van, hogy fogyásnál az izomból is veszít az ember. Ezt kell ilyenkor minimálisra csökkenteni, megnövelt fehérjebevitellel és lassan, fokozatosan csökkentett szénhidrát fogyasztással (ami összetett szénhidrát legyen és sok zöldség)


Edzeni is kell ilyenkor, hogy a szervezet használja az izmokat és kevésbé akarja lebontani. Viszont az is tény hogy nagyobb izom több energiát éget, ergo könnyebb fogyni. De sajnos izom építés és fogyás egyszerre nemigen szokott működni. Jah, és ne csak hasra tornázz (bármit is jelentsen ez) hanem mindenre!


Szerintem egy jól belőtt tömegnövelő diéta is mehetne még nálad a 45kg-hoz, aztán szálkásítani. Mert 45 kg-al nem hiszem hogy túlzottan sok izom volna rajtad, ha még ebből fogysz is, a végén eltünsz :D

2014. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszod :)
2014. ápr. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!