Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a megoldásról? (Étrenddel kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tömegnövelő étrendet szeretnék összeállítani magamnak. 56kg vagyok és nagyon nehezen hízó alkat. Jumbot javasolják nekem edzés utánra, de a magas cukortartalom miatt inkább a fehérje+Carb-F kombón gondolkodom.


Az étrendem többi része: Rizs, csirkemell, zöldség(annyi gramm zöldség amennyi a csirkemell.), lenmagolaj, tojás, földimogyoró. Fehérjéből és zsírból megvan a szükséges mennyiség, de a szénhidrátot az én esetemben növelni kell úgy érzem. Viszont nem bírok több kalóriát fedezni rendes kajával ezért gondolkodtam a tömegnövelőn. Ugye a Jumboban 150g szénhidrát van, viszont ha a fehérje+carb-f kombót használom, akkor én is betudnám lőni az arányokat. 1 adag carb-f 50g és az étrendemhez kb. 2 adag carb-f kéne, hogy meglegyen a szükséges ch/kalóriamennyiség.


Az lenne a kérdésem, hogy ha nehezen hízó alkat vagyok, akkor belefér-e az étrendembe az edzés utáni 2 adag carb-f+fehérje vagy legyen Jumbo?


2014. ápr. 7. 19:27
1 2
 1/15 anonim válasza:

Pedig aki egyáltalán nem tud hizni ,annak jo a jumbo!


Ne feledd!

Az edzės utáni tápanyagot is ,bele kell számolni, az ėtrendbe.


Az ėtel/ alapanyag jo ,de ki is kell számolni.


Testtömegkilogrammonkėnt menjen: 6gramm ch,2-2,5 gramm fehėrje, 1 gramm zsir...


Igy számold!:)

(Szėnhidrát)6×56

(Fehėrje)2 vagy 2,5×56

(Zsir)1×56


Szoval, az alapanya jo, csak számold ki az alapján amit leirtam!

2014. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kört, ne nagyon okoskodj, mert körte fejű leszel
2014. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szia.


Nagyából így épül fel nekem is. 2 gramm fehérje,1 gramm zsír és kicsit több mint 6 gramm ch.


De egyébként, ha 3 adag carb-fet tennék a fehérje mellé a turmixba, akkor lényegében mindegy, hogy az jumbo vagy carb-f+fehérje nem?


Először 3 adag carb-fet akartam tenni én is csak kiszámoltam és 2 adaggal meglett a szükséges ch mennyiség. Esetleg ha még így se híznék semmit akkor emelném meg 3 adag carb-fre és akkor már annyi lenne mint a Jumboban.


Egyébként pihenő napokon beraktam még egy étkezést, hogy nagyjából meglegyen pihenő napokon is a szükséges kalória.

2014. ápr. 7. 20:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen hizo alkat= nem eszem eleget alkat

Belerakhatod. De minek?

Basszus 56 kg vagy egyél egyél egyél. Ha te tiszta kajalassal nem birsz eleget enni akkor nem kell annyira tisztan enni. Most megennél egy + péksuteményt a nap folyamán azzal is épp olyan ha nem jobb eredményed lenne mint a carb-f-fel.

2014. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Edzés után a carb-f rossz szénhidrátnak számít?
2014. ápr. 7. 20:12
 6/15 anonim válasza:

Rám halgass ,pėksütemėnnyel nem lehet izmot ėpiteni!


A tápanyag minösėge is számit!


Olvasd el ezt.


[link]


2.Te pedig ne akarj meghalni,igy husvėt elött!

2014. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem rossz...
2014. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tehat a peksutemeny ami valamennyi cukor+ finomra darált buzaliszt+ meg valami az rosszabb ch mint a carb f ami tiszta cukor? Mesélj még légyszives
2014. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A termék összetételénél azt írja, hogy 1 adagban(50 gramm)3 gramm cukor van. Most akkor teljesen össze vagyok zavarodva. :D Most akkor mégiscsak cukor ez is?
2014. ápr. 7. 20:22
 10/15 anonim válasza:
Jo lesz a crarb-f
2014. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!