Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eszközöket érdemes...

Milyen eszközöket érdemes venni az otthoni kondizáshoz?

Figyelt kérdés
Súlyzókkal meg van a váll bicepsz tricepsz. Ha veszek 10-12ezerért húzodzkodót akkor a hát is. Mellre vagy dönthető fekpadot veszek vagy azt cuccot amivel magasabban tudok fekvőtámaszt nyomni. Van még wrist rollerem meg power ballom. Ennyi cuccnak elégnek kell lennie ha a jó külső 70 %ban a kajától függ. A lábra futok meg gugolok testsullyal. Mit ajánlotok ? Célom a fogyás test formálással.
2014. ápr. 7. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább vedd meg/töltsd le a fegyencedzést.
2014. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akarok súlyzós edzést is végezni.
2014. ápr. 8. 01:13
 3/7 tkodit ***** válasza:
Lábra ez nagyon kevés. Vegyél súlytárcsákat, meg egy kétkezes, és két egykezes rudat, illetve egy dönthető padot. Innentől kezdve tudsz felhúzni, evezni, tárogatni, fekvenyomni, oldalemelni, vállból nyomni, kitörésezni, guggolni, és még több tucat más gyakorlatot csinálni.
2014. ápr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
otthonra semmit nem érdemes venni, ha csak nincs 2-3 haverod, akik rendszeresen átjárnak, az emberek 90% -a, motiváció hiányában minden otthoni kondigépbõl, ruhaszárítót csinál...
2014. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így ebben a formában nem lesz hatékony. Vagy nézz saját súlyos edzéseket, vagy menj le egy terembe, ahol van tisztességes felszerelés. Mert ez a " lábra futok meg gugolok testsullyal" fabatkát sem ér, egy normális dönthető fekpad árából hónapokig, ha nem évekig járhatsz egy normális terembe, ahol sok más fontos gép is van.
2014. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha alapból egy szikár szálkás testet akarok miért kell ennyire lábazni ?

Pasi vagyok alapból a lábam kevésbé zsírosodik szóval az mondhatjuk úgy, h most is szálkás csak kissé vékony de annyria nem zavarna ha felül is vékony lennék értsd. szálkás :))

2014. ápr. 9. 00:20
 7/7 tkodit ***** válasza:

Látszik, hogy fingod nincs a a témáról.


Nincs helyi zsírégetés, és én azt gondoltam, hogy erősödni, izmosodni is szeretnél a súlyzózástól, nem csak "vékony" lenni.

2014. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!