Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írnátok étrendet kondizáshoz?

Írnátok étrendet kondizáshoz?

Figyelt kérdés

Valaki írna egy jó étrendet bőven?

Lassan 4 hónapja edzek, eddig szépen fejlődtem de úgy érzem ez egyre jobban elmarad..igaz mindenből már nagyobb súlyt használok de már nem látszik ez úgy!

16-F 176cm és 170kg vagyok! Viszonylag izmos,viszont van némi felesleg is rajtam!

Szeretném hogyha írnátok egy megfelelő étrendet nekem!Mivel nem igazán értem magam az étrend témában jó lenne ha konkrét étrendet írnátok és minden kifejezést elmagyaráznátok, és,hogy mi miért lenne jó!

Amennyire én tudom szálkásító étrend kellene!

Előre is köszönöm!



2014. márc. 30. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz akkor szálkásító étrend, ha pedig tömeget (izmot) akarsz növelni akkor tömegnövelő étrend. Keress rá googleban.
2014. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 évesen 170 kg?

Étrendet nem írok, semmi értelme. Hiába írna itt neked valaki étrendet, ha a szüleid veszik a kaját/nincs lehetőséged mindig enni suli miatt/nem szereted a csirkemellet/nem bírod megenni a zabot és a többi ilyen egyéni probléma ami egy étrendnél előjöhet.


Olvasd el a sárga kapszulát ha eddig még nem tedted, és ott le van írva minden olyan információ ami alapján te is összetudsz dobni egy étrendet magadnak.

2014. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Juj..jól elírtam..elnézést..ömm 176 cm és 70kg az 1-es nélkül..igen,ez a sietség jele :)
2014. márc. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!