Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mi változott meg...

Szerintetek mi változott meg a világban ilyen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Nos én 18 éves vagyok és kicsit elvagyok veszve a velem egykorúak között. Nem iszom, dohányzom, drogozom és elég érdekes visszajelzéseket kapok érte. Ők mindig sz*r kajákat esznek, cukros, zsíros édességeket, és amikor meglátják, hogy próbálok "egészségesen" enni, egyből furcsán néznek(szólni nem mernek persze :) ). Ezzel nem azt akarom mondani, hogy jajj milyen rossz nekem, mekkora arc vagyok a többi szánalmas ember között, éppen fordítva. Kicsit kívülállóként érzem magamat, mert nem követem a csordát. A másik meg a férfi ideál. Mi a fene az, hogy a lányoknak az jön be, aki csont és bőr(vagy van egy kis kockahasa, de se lába se semmi..), olyan póló van rajta ami a mellkasáig kivan vágva, a nadrág feszül rajta és olyan benne mint egy gólya. Ez most valami elbaszott vicc?

Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről az elfajzásról.


2014. ápr. 8. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy izmos es szalkas test jobban bejon a csajoknak.

Azert neznek furan rad mert kicsit tulzasba viszed szerintuk.

Eld kicsit az eletet neha igyal veluk, egyel finom kajakat. Ha mértékletes vagy akkor nem lesz negatív hatása.

Hobbitestépítőként nem kell aszkéta életet élni.

2014. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Kicsit kívülállóként érzem magamat, mert nem követem a csordát."


Dettó így éreztem a te korodban. Sok esetben még ma is, de már le..rom.

Kívülálló is maradsz, mert ilyen vagy. Majd megtalálod a hasonszőrűeket, akik megértenek téged, és fordítva. Nem muszáj vegyülni, ha te nem akarsz.

Annak idején én is sokat tipródtam, hogy feladjam önmagamat, vagy inkább maradjak kívülálló? Utóbbi sikerült csak. Ma már nem bánom.


"Ez most valami elbaszott vicc?"


Nem, ez egy elbaszott világ. A többieknek sem ez jön be valószínűleg, de követik a többséget, és elhitetik magukkal, hogy ez a menő, ez a "jó".

2014. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Most különböző trendek között teszel különbséget, egyiket elfajzásnak nevezed, másikat meg helyesnek..?
2014. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első nem nem vagyok testépítő(csak hobbista) nem is szeretnék az lenni, csak egészséges.

Utolsó nem teszek senki között különbséget, engem személy szerint nem zavar ez a "lányos" stílus csak nem értem miért jön be ez a lányoknak :).

2014. ápr. 8. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Elkezdjük kivesézni, hogy mi jön be a nőknek, mi a jó a nőknek, milyen módon hatnak tudatosan a nőkre (manipuláció) -> és a divatok, trendek, az értékrendek manipulálása milyen módon okozza a nők vesztét (és hogy az egész mögött mekkora nőgyűlölet van) ?
2014. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sowilo ***** válasza:

MinimorRris:


Rossz oldalról közelíted meg.

Két különböző értékrend, igazad van, ha objektíven nézzük, jogosan tehetünk köztük különbséget.


Egyik véglet: egészséges életmód, sport, férfiasságra való törekvés.


Másik véglet: egészségtelen életmód, pia, cigi, szarkaja, antiférfiasság(rózsaszín póló stb) és szóljunk be annak, aki nem így viselkedik.


Őszintén: melyik a normális, és melyik az elbaszott?

2014. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elmúlt évtizedek férfidivatját sem kell félteni férfiatlanság terén (: De amúgy mindig ez volt, mindig volt "csürhe", akik csak agyatlanul mennek, amerre látnak, csak a körítés volt más.
2014. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De egeszseges leszel úgy is ha mértékkel eszel szemét kaját, és mértékkel iszol alkoholt.

Már azzal hogy edzel rengeteg betegsegtol kimeled meg magad. (Pl cukorbetegség ha nem veled szuletett)

Nem kell ennyire aszketanak lenni mert mondom nem leszel tole semmivel egeszsegesebb mint ha ténylegesen mértékletes vagy.

Hobbitestepitokent az egyensulyt kell megtalalni hogy ez tenyleg egy elet lehessen. Pl ne okozzon gondot hogy ha kajalsz valahol ott mit egyel. Ha bulizni mesz a barataiddal ugy igyal hogy azert semmit ne artson neked de meg is erezd jol magad.

2014. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha valaki antiszociális,akkor nézhet ki úgy akár egy adonisz,akkor is le fogják tojni és nem lesz,vagy csak nehezen lesz nője.

ha domináns,magabiztos esetleg szórakoztató,érdekes személyiség lennél,akkor a te nézőpontod lenne a mérvadó a csoportodon belül.

vagyis a domináns irányítja a csordát nem követi,nem befolyásolja mások véleménye,az ítélete meg főleg nem.

a ropi ismerőseid elszórakoztatják a lányokat valószínűleg,szót értenek velük,szóval teljesen lényegtelen a külső ebben.

ami esetleg kizáró ok a nőknél az ha valaki törpe,vagy erősen túlsúlyos,vagy ugye antiszoc.

2014. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából el lehet képzelni, hogy én 2 csoport küzül melyiket tartom jónak..


Na de akkor sem lehet elklikkesedni az elfajzottaktól. Őket az egészségestől és a természetestől szándékosan az életükbe erőszakolt divatok és trendek károsítják, pontosan mint az anorexiás nőket. Lehet bennük keresni a hibát, az egyszálbél rózsaszínpólós tinisrácokban is, akiknek egy galamb átrepülne a fültágítóján de ezek csak áldozatok, mit csinálnak a szüleik? Idősebbek között pedig szintén áldozatok, rohadt nagy ereje van a trendeknek, divatoknak. És mondhatja Wash hogy nem kell beállni birkaként a divatokat követni, csakhogy beállni a sorba pont ugyan ilyen divat! Tehát persze hogy úgy viselkednek mint a többi elfajzott.


De tovább megyek picit, én azt is látom hogy ha nem állok be a sorba azzal én is egy trendet követek, csak átgondolva az egészet én úgy ítélem meg, hogy ez természetesebb és egészségesebb, valószínűleg ti is azért éltek úgy ahogy, mert tudatosan átgondolva az az életmód értelmesebb és jobb (valamilyen, feltehetően jó értékrend szerint).

2014. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!