Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem kockás a hasam?

Miért nem kockás a hasam?

Figyelt kérdés
8% a testzsírom, rendesen étkezem, heti 3-szor keményen hasazom több féle gyakorlatot szabályosan! és bár izmos és erős a hasam valamiért nem rajzolódnak ki a kockák, pedig a többi izmom nő rendesen. Szerintetek mi lehet az oka? tudok tenni érte valami pluszba, vagy ilyen a genetikám?
2014. ápr. 10. 18:12
 1/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Honnan tudod, hogy 8% a testzsírod? Amúgy nem mindenkinek olyan mélyen barázdált a hasa (pl Dennis Wolf). Hasazz keményebben. Kevesebb ismétlés, nagyobb terhelés. (Harangozás, haskerék nagyon jó gyakorlatok)
2014. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Van egy speckó mérlegem ami elméletileg méri a testzsírt, nem biztos, hogy pontos, de erezettségből és szálkásságból kiindulva sem lehet sokkal több. Afféle ektomorf testalkatú vagyok. Sajnos én is erre gondolok és ez ellen sokat nem tudok tenni (persze a kemény hasedzéseken kívül)
2014. ápr. 10. 22:27
 3/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Ja nekünk is olyan mérlegünk van ami írja a zsír meg a vizet, de ezek nem mérnek, csak számolnak. Beírod a korodat meg a magasságodat aztán ad egy hozzávetőleges testzsírt. Persze az más, ha valami komoly érzékelős mérleg, de azokon azért többet kell állni. Egyébként nekem sincs mélyen barázdált hasam, de hogy őszinte legyek, leszarom :D . Ahogy írtad is, ezen nem lehet túl sokat változtatni. Örülj inkább, hogy nem kell diétáznod és ha néhanapján megkívánsz egy csokit akkor bűntudat nélkül megeheted.
2014. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!