Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez már izmos női testnek...

Ez már izmos női testnek számít (és hány kg-nak tippelitek)?

Figyelt kérdés

Nyilván nem azokhoz képest akik versenyeznek,hanem az átlag,hobbisportolóhoz képest :D


[link]


Júliustől őszig saját testsúllyal edzettem intenzíven,utána konditeremre váltottam. Most akarok elkezdeni diétázni (ch/zsír csökkentés + heti 3 kardió) mert úgy érzem hogy végre sikerült felpakolnom magamra annyi izmot hogy ha leszálkásodnék,nem lennék többé gebe mint korábban hanem jó formám lenne.

Mit gondoltok?

19/L


2014. ápr. 10. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huh, hova akarsz még te szálkásodni? Pont most tökéletes az alakod, fölösleges a szálkásítás :)
2014. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azzal már megbarátkoztam hogy sose lesz olyan deszkalap hasam mint a fitneszmodelleknek (meg a derekam is vastagabb az ideálisnál) de egy kicsit narancsbőrös a fenekem meg a combom,azt azért le kellene varázsolnom :D
2014. ápr. 10. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Hű, jó lesz ez, grat :P A hasad nagyon jó, a combod meg a vállad se kutya, de a bicepsz annyira nem látszik. Na nem mintha baj lenne, ez csak afféle egyéni preferencia, ami meg nem mintha bárkit is érdekelne :D

A diétakérdésben tanácstalan vagyok, eleve az ilyen hashoz is alacsony testzsír kell, de a többi testrészed meg nem olyan szálkás. S eléggé össze tud menni a forma, ha lediétázol, bár kitudja.

2014. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy hány kiló? Hm, hány centi?
2014. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) A bicepszem tényleg gyengébb egy kicsit,de szerintem ez genetika mert ugyanúgy megedzettem mint minden mást (talán csak az örömöm kisebb benne mert szörnyen unalmasnak találom :P)


Bocsánat,a magasság lemaradt,172 cm

2014. ápr. 10. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Átlagosnál jobb izomzat.

(de ezt ne úgy vedd hogy ne kell tovább)

2014. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Jó lesz ez,szerintem megvan a tömeg,mehet a diéta de könyörgöm szoliba menj el és az utolsó pózt a zoknist terpeszben meg felejtsd el.
2014. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Álomnő vagy,kár hogy nem az én városomban laksz :D Úgy örülnék egy ilyen nőiesen izmos nőnek <3 Na,de félretéve azt,hogy bikavadítóan szexy vagy, igen,izmosnak számít és gyönyörűnek is ! Másrészt meg szerintem olyan 65-68 Kg lehetsz de nem zsírban hanem izomban :D
2014. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kell itt diétázni, nőknek nem áll annyira jól a nagyon alacsony testzsír és nagyon szálkásság. Legalábbis a legtöbb férfi szempontjából, gondolom ők a célcsoport. Megpróbálhatsz pár hetet diétázni, de ne vidd túlzásba, nőknek jól áll, ha az izom mellett van egy pici zsír a comb, fenék tájékon. Legalábbis nekem jobban tetszik. Ettől kicsit nőiesebb, gömbölydedebb. Amúgy csak így tovább. Az edzést ne hagyd abba, de ha a férfi szemnek akarsz tetszeni, sokkal több izmot már ne építs, max még egy nagyon picit.
2014. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es csak a MAGAD nevében beszélj..szerintem bőven edzhet és leadhat pár kiló zsírt

Kérdező ezt ne vedd magadra.Így is példás a kitartásod.

2014. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!