Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez már izmos női testnek...

Ez már izmos női testnek számít (és hány kg-nak tippelitek)?

Figyelt kérdés

Nyilván nem azokhoz képest akik versenyeznek,hanem az átlag,hobbisportolóhoz képest :D


[link]


Júliustől őszig saját testsúllyal edzettem intenzíven,utána konditeremre váltottam. Most akarok elkezdeni diétázni (ch/zsír csökkentés + heti 3 kardió) mert úgy érzem hogy végre sikerült felpakolnom magamra annyi izmot hogy ha leszálkásodnék,nem lennék többé gebe mint korábban hanem jó formám lenne.

Mit gondoltok?

19/L


2014. ápr. 10. 20:21
1 2
 11/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd el, hogy bizonyos testzsírszázalék alatt nem jön a mikulás (Ha jól emlékszem ez ilyen 10-12% körül már előfordulhat)! Durva diétát szerintem ne tervezz, így is meglehetősen jó a forma. Narancsbőr amúgy sem biztos, hogy eltűnik a diétától.
2014. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Örülök neki hogy sokféle véleményt olvashattam,megnyugtattatok :D Az edzést meg nem terveztem abbahagyni,imádom,csak most a külalak helyett a teljesítményre hajtok,hogy egyre gyorsabb,erősebb,kitartóbb legyek :)


A szolis tanácsot meg lehet megfogadom,tényleg elég hullaszínem van :D (bár a neonok is közrejátszanak)

2014. ápr. 11. 23:43
 13/13 anonim válasza:
Jóó ez, csak így tovább! De egy kis szoli (nem sok) tényleg kellene, ráadásul a barnaság az izmokat is jobban/szépen kiemeli. :)
2014. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!