Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérje port mibe jobb...

BTzone509 kérdése:

A fehérje port mibe jobb keverni vízbe/tejbe?

Figyelt kérdés

A fehérje port mibe jobb keverni vízbe/tejbe ? És mért ?

Köszönöm a válszokat!



2014. ápr. 11. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Édes f4szom...

mi lesz itt még?


Ha szerinted a parizeres zsömle nem egy szemléltető példa volt, akkor rohadj meg egy kicsit.

Ez olyan példa, mint hogy ha tejjel is fejlődik valaki, nem biztos, hogy tejet kell inni, mert lehet, hogy az hátráltatja 1 egységnyit, de közben meg ezernyi más tényező(genetika, étrend) előrehajta 130-al.

2014. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Te ki is vagy gyúrva vagy egy hájas kis srác aki elméletből okoska?
2014. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem, én ropigyerek vagyok, aki unja, hogy ha valakit szembesítenek a fogyatékosságával, akkor témát vált.
2014. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Akkor fogalmazzunk a te nyelveden. Tehát a genetika szerint van akinek a parizer jön be és valakinek nem? Akkor valaki a fehérjétől izmosodik és valaki nem? Nem tudtam, hogy valakire másképp hat...
2014. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azt a rohadt. Neked komoly szövegértelmezési gondjait vannak, vagy szimplán troll vagy és jót nevetsz rajtam :)

Az elméletem lényege az volt, hogy van egy út, amely a legideálisabb fejlődést biztosítja, ami mindenkinek a legjobb. Azonban egyesek erről kicsit letérve(pl tej ivása, parizer) is jobb eredményeket érnek el, mivel más tényezők alapján előnyösebb helyzetben vannak.

2014. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem tudom mi bajod van ki mondott ilyet hogy ha van benne zsír akkor nem szívódik fel, és igen képzeld feltűnt hogy van benne kevés zsírban, nekem mindegy te mivel iszod, lényeg hogy vízzel érdemesebb meginni, nem tejjel. De látom tényleg sok az akinek szövegértelmezési problémája van.
2014. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akár csak neked. Nem azt mondtam, hogy zsírban.
2014. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam hogy te pl te zsírban készíted, csak annyit mondtam hogy a zsír lassítja, a porban nincs sok zsír, meg igen a tejben sem, de még is nem jobb vízben oldani ?
2014. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jólvan mostantól zsírosbödönbe zsírral eszem XDD Vicc Maradok a tejnél köszönöm a válaszokat !
2014. ápr. 15. 20:16
 20/21 Ga-Te válasza:
A lényeg, hogy ha a napi étkezéssel nem viszel be elég fehérjét pl. nem zabálsz csirkemellet egész nap akkor célszerű ilyen fehérjeporokhoz azaz táplálék kiegészítőkhöz nyúlni. A napi fehérje bevitel felét min. ne porral vidd be! Én most kezdtem el használni és én az első táborba tartozom: Normál diétán vagyok és nem zabálok sem csirkét sem halat de szoktam amúgy enni. A lényeg, hogy vegyél fehérje mátrixot azaz kevert, vegyes fehérje tartalmú port amibe van kazein is. Ez lassú felszívódású. Ezt pihenő napokon told reggel, délután és este lefekvés előtt és tejjel ha úgy jobban ízlik. Így is úgy is lassan szívódik fel és a tejben még fehérje is van még többet viszel be. Reggel lehet tolni gabonapehellyel amúgy. Edzés napokon pedig igyál tejsavó fehérjét ami gyors felszívódású. Ezt viszont tényleg érdemes vízzel sajnos így rosszabb az ízük de hatásosabb. Edzés után mindenképp csak vízzel de reggel ha gondolod tolhatod ezt is tejjel. És ezt csak 2x egy nap, este már nem kell nincs benne kazein.
2015. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!