Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés tervet akarok összeállít...

Scorpioon kérdése:

Edzés tervet akarok összeállítani? Hogyan?

Figyelt kérdés
180 cm 67kg 14/f tömegelek és akarok valami rendszert vinni az életembe edzés formában:D. nem tudom hogy hogyan áljak neki és miből mennyit. 1 kezes súlyzom van 12,5kg os. hátra,vállra,mellre,vädlira,combra,hasra,lepkére,csuklyára,tricepsz,bicepszre szal mindenre help!!!

2014. ápr. 12. 19:01
 1/2 anonim válasza:
Nem ajánlom, hogy ennyi idősen neki kezdj nagy súlyokkal dolgozni. Szerintem inkább kezd a saját testsúlyoddal edzeni magad. Én is 14 évesen neki kezdtem amikor fejlődésben voltam és most fájnak a csontjaim és a derekam. Keress a neten kezdő edzésterveket és abból állíts magadnak egyet össze. Heti max. 4 edzés előre elég. Ha tömegelni akarsz akkor 4x6-8 gyakorlatokat csinálj. Lábnál vádlira mehet 4x10-12. Egy héten minden izomra egyszer dolgozz. Naponta 2 izom csoportra maximum. És vigyázz ne építsd le magad. Az étrendedben legyen benne a tojás (főtt/sült tojás, nyersen nem annyira hatásos) rizs, zabpehely, szőlőcukor, hal, csirke stb. Remélem segítettem :) 18/F
2014. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de m3g mennyit!! köszi :)
2014. ápr. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!