Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány nap után lesz látható...

Hány nap után lesz látható változás? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha minden nap két 3 kilós súlyzóval csinálom ezeket:

-ülve súlyzóemelgetés behajlított kézzel(amit mindenki csinál aki gyúr)

-állva oldalraemelgetés nyújtott kézzel

-háton fekve oldarlól magam fölé emelem

-fekvőtámaszok


Ezekből mind 5x10,akkor hány nap után lesz látható változás?


2014. ápr. 12. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hany honap*
2014. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Év*
2014. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem így kell gyúrni.Kb.én is így kezdtem,minden nap csináltam a bicepszhajlítást,húzogattam az expandert.De ez nem így működik.Amikor elkezdtem rendesen gyúrni,akkor jött az izom is.A sógorom is minden nap fekvenyomott,fekvőtámaszozott,meg bicepszezett.Alig látszott rajta valami.

Ha nagy izomtömeget szeretnél,ahoz kondiba kell járni és mindenre kéne edzeni.Nem jó,ha minden nap ugyan azt csinálod.Pihentetni is kéne az izmokat.Kezdetben heti 3 egész testes edzés a legjobb.Vagy,ha nem tudsz kondiba járni,csináld pl.a fegyencedzés.

[link]

2014. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy pár hónap alatt látszani fog valami.De ne feltűnő változásra számíts.
2014. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ajánlanám figyelmedbe az "sárga kapszula" című könyvet!
2014. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A testépítés nem napokról szól hanem hónapokról meg évekről...
2014. ápr. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az "ülve súlyzóemelgetés behajlított kézzel" a bicepszezés, bicepszhajlítás, ki hogy mondja.

Az "állva oldalraemelgetés nyújtott kézzel " csak simán oldalemelés.

A "háton fekve oldarlól magam fölé emelem" itt nem tudom pontosan mire gondolsz, de valószínű a homlokraengedés.


Na akkor:

-3 kg-val semmit nem érsz, szálkásításhoz is nagyobb súly kell, de te mivel most izmot szeretnél növelni, (legalábbis úgy veszem ki), a lehető legnagyobb súly szükséges, amivel meg tudsz csinálni legfeljebb 8-10 ismétlést.

- Fölösleges minden nap ugyanarra edzeni, mert azt a nagyon picit sem hagyod fejlődni amit talán fejlődnél.

- Az étrend is fontos a súlyzós edzés mellett.

- A változás nem napokban, hanem majdcsak években mérhető.

- .... Nem írok többet, mert az egész oldalt tele lehetne írni. :))

Keresgess itt, böngéssz, én már 10 éve edzek, de még mindig olvasok és tanulok. [link]

:)


Írj privátban nyugodtan ha valamire szükséged lenne, segítség kell vagy bármi tanács, vagy akármi. :-)

2014. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ettől az edzéstől ne nagyon számíts változásra. Eleinte lehet, hogy nehéznek tűnik a 3 kilós súlyzó, de hamar megszokja a test és rövidesen már annyi terhelést sem jelent, mint az elején. Ha az alapgyakorlatokkal nem vagy tisztába, gondolom azzal sem, hogy miként kellene enni. Keress rá és olvasd el a Sárga kapszulát
2014. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát... mondjuk elsődleges kérdés, hogy mi a cél? Mert 5 kiló hízás is változás, de 5 kiló fogyás is.

Amúgy ez kb csak p-nalegyezgetés :D

2014. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!