Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt fogok nagyon...

Mennyi idő alatt fogok nagyon látványosan változni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy hónapja itthon edzeni, has, kar (2-3 kg), fenék, láb, hát.. Egyébként vékony alkat vagyok, kicsi izmot szerettem volna magamra rakni, ami elég gyors eredményt hozott, mert a hasam pl már kockásodik és a karom is kidolgozottabb :) 2 naponta edzem 1-2 órát... Mit gondoltok, mennyi idő alatt lesz nagyon látványos a változás?


20/L


2014. ápr. 14. 13:34
 1/4 ShapeShifter ***** válasza:
sok mindentől függ, de fél év alatt már simán látszódhat más emberek szemében, hogy sportolsz
2014. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Amennyiben jól értem 2-3 kilós súlyzókkal edzegetsz,edzésterv nélkül csak ahogy jön.

Ez egy idő után semmire se lesz elég

Ha az étrended ehhez hasonlóan összecsapott akkor látványosan nem fogsz változni.

Leginkább sehogy se fogsz változni.

2014. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Étrend az alapja. Anélkül nem fog menni.
2014. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lepontozhatsz de ez akkor is így van a kérdésed alapján. Ha nem,akkor javíts ki.


Nekem aztán mindegy hogy 2 évig küszködsz azért amiért más 3 hónapig.

2014. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!